SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która ławkę wybrać

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 45
Witam, jeśli jest to zły dział od razu przepraszam. Mam dylemat która ławkę wybrać http://kelton.pl/product-pol-88-Lawka-Hermod-HL12-Kelton-HOME.html albo http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24441-Lawka-dwustronnie-regulowana-MS-L102-Marbo-Sport.html . Powoli składam swoja mała siłownie i chciałbym aby ławeczka była na lata i dała się modyfikować . Z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to moze jakaś porządna ławka ale używka? To zawsze jakaś alternatywa,tyle tylko że dokładnie trzeba je oglądać bo wiadomo jak to z używkami,jeden lepiej dba o sprzęt inny gorzej.
Te łąwki co zaproponowałaś? Jesteś kobietą, więc na jakiś czas zapewne ławki wystarczą. Ja dla siebie nigdy bym czegoś takiego nie kupił,bo co to jest 100kg max wagi użytkownika....chyba bym samym gryfem musiał ćwiczyć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
obie wyglądają OK. Kelton ma lepszą wytrzymałosć na obciążenie i większą regulację kątów,to na plus dla nich. Cena też lepsza.
Marbo ma za to pewniejsze blokowanie ustawienia kąta. Ramię wygląda solidniej niż ten bolec w keltonie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 45
Kelton z dnia na dzień zszedł do 300 zł kuszące bardzo tylko zastanawiam się, która będzie lepiej znosić swój wiek bo nie ukrywam ze wolałbym zainwestować i mieć na lata. A wiesz może która z nich jest wygodniejsza ewentualnie czy mógłbyś polecić coś innego. Dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Że tak powiem jeden pieron, każda wytrzyma lata, wiadomo ze jak będziesz się kładł, obicie będzie chłonęła pot się wycierała to za jakis czas się coś przetrze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
firmy są porównywalne pd wzgledem jakościowym. Więc co wybierzesz będzie ok

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 45
Dzięki wielkie za pomoc wybrałem jednak marbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak jeszcze nie kupiłeś to zerknij do działu marbo i zapytaj o rabat dla użytkowników forum sfd kiedyś był taki 5%

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a u nas jeszcze jest ten dział? też chciałem mu wcześniej polecić tą opcję ale kurde działu nie widzę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A no faktycznie już nie widzę tego działu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 45
cały czas jest promocja 5% kod to 5marbo5 ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Cześć, zadałam to pytanie podejrzewam że w złym dziale. Mam nadzieję że tu ktoś odpowie.
potrzebuję rady odnośnie ławeczki. Powiem w prost, najtańszej. Kilka lat ćwiczyłam "wygibasy" bez obciazenia, obecnie od marca cwicze z obciazeniem w domu. Czas na zakup ławeczki do podstawowych cwiczen z obciazeniem. Nie mam na to duzo pieniedzy bo mam inne priorytety (ściśle zwiazane z dwoma berbeciami...) a kasa sie niestety nie przelewa, dlatego prosze Was o wyrozumislosc ze nie chce kupic porzadnego sprzetu za kilka stów... Znalazlam cos takiego http://allegro.pl/laweczka-do-cwiczen-lawka-skladana-neosport-ns-03-i6817874974.html#cechy 
Ewentualnie:
http://www.empik.com/fitkraft-lawka-treningowa-wielopozycyjna,p1167892251,sport-p 
Czy te będą ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki program do dziennika kalorii polecacie?

Następny temat

Domowa siłownia

WHEY premium