SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który model IF wybrać?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Który model żywienia sprawdzi się najlepiej pod Męską Sylwetkę?
- leangains (16 h postu codziennie)
- eat stop eat ( 2 x 24 h postu w jednym tygodniu)
- inny (napiszcie jaki)

Panowie jestem nowy. Napiszcie mi, który najlepszy system żywienia według Was dla sporów sylwetkowych. Poradźcie mi.

Ew. na jakim systemie jesteście? Odpowiedź na to pytanie by mi najbardziej pomogła, dziękuję z góry!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a byłeś kiedykolwiek na IF? jeśli nie , to myslisz że dasz rady tak poprostu wskoczyc w model "2 x 24 h postu w jednym tygodniu " ? jakoś nie chce mi się wierzyć. jedź na sprawdzonym leangains . a rewelacje z 24h postu zostaw sobie jak juz będziesz doświadczony na tyle że nie będziesz w stanie cos takiego zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem w 2013 r przez 7 miesięcy na leangains i teraz chciałbym wrócić do IF, bo miałem wtedy najlepszą sylwetkę w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Poza tym jak dopiero zaczynasz to nie myśl, że jest to jakiś magiczny system, który sprawia cudowne znikanje tłuszczu, tak można wywnioskować z Twojej wypowiedzi. To jest system który ludzie stosują ze względu na wygodnę głównie.

I tak najważniejsza jest dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak rozumiem, własnie dla wygody miski chcę powrócić do IF, bo 6 x dziennie jeść już mi zbrzydło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
jedz przez 8-10h dziennie . ale nie trzymaj si e tego sztywno. najwazniejszy jest bilans. jak zjesz przez 11h to nic sie nie stanie. jak raz bedziesz jadł przez 6h to też nic sie nie stanie. pilnuj żeby kcal wpadały po treningu (przed też moga być), ale po treningu to minimum 1 posiłek obowiązkowo. i generalnie rozplanuj czas posiłków tak żeby było Ci wygodnie. Nie lubisz jesć w pracy? to nie jedz. zjedz normalnie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
natalijka
jedz przez 8-10h dziennie . ale nie trzymaj si e tego sztywno. najwazniejszy jest bilans. jak zjesz przez 11h to nic sie nie stanie. jak raz bedziesz jadł przez 6h to też nic sie nie stanie. pilnuj żeby kcal wpadały po treningu (przed też moga być), ale po treningu to minimum 1 posiłek obowiązkowo. i generalnie rozplanuj czas posiłków tak żeby było Ci wygodnie. Nie lubisz jesć w pracy? to nie jedz. zjedz normalnie w domu.


I yego sie wlasnie trzymaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie na IF?

Następny temat

IF - prośba o pomoc

Wiecej