SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Którą kreatynę lepiej wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Czy lepiej wybrać taką https://sklep.sfd.pl/SFD_Creatine-opis36148.html z dodatkiem tauryny czy taką


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-01-09 09:23:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
A jaki juz masz staz I czy diete masz?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Są to te same kreatyny. W pierwszej masz dodatek tauryny, więc śmiało można. Jednak nie jest to takie istotne. Wybrałbym Sfd.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-01-09 07:33:10

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie można wstawiac linków z obcych stron, więc zaraz pewnie skasowany będzie
W zasadzie mono to mono bez różnicy, ten minimalny dodatek tauryny nie robi różnicy, bierz z SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
post edytowany, linki usuniete
wybierz ta ktora bardziej Ci odpowiada, nie bedzie roznicy w efekcie koncowym suplementacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Ja jak będę kupował następną, to nie będę oszczędzał i kupię creapure inkosport.
Teraz kupiłem activlaba i nic nie dała. Straciłem tylko czas.


Zmieniony przez - superbilder w dniu 1/9/2018 9:56:13 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 134 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36591
jak nie dopniesz odżywiania to żadna forma czy firma kreatyny Ci nie pomoże , najtańsze mono+miska+trening i będą jakieś efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
ja zawsze stosuje najtansze monohydraty i kazdy dziala jak nalezy tutaj kwestia tego, czy jestes w stanie stworzyc warunki pod dzialanie kreatyny. jednak istnieje rowniez okolo 30% populacji, ktora po prostu nie reaguje na dodatkowa podaz kreatyny, rozwiazaniem moze byc opcja z ladowaniem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Również jestem tego samego zdania i sam tak robię.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witamina c - rozpuszczanie w wodzie

Następny temat

Trizer czy allnutrition burn4all extreme?

WHEY premium