SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Książki nt sztuk walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1294
Witam. Ma ktoś może książki Bruce Lee "Metoda walki", Jack Dempsey "Championship Fighting" oraz Masatoshi Nakayama "Dynamiczne karate" w wersji pdf w języku polskim? I czy mógłby je podesłać ewentualnie na email??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1294
Wiesz co, dzieki za te linki tylko z tego co podałeś to tylko metoda walki jest pełną wersją. Tylko jest problem bo jest pierwsza część po polsku, reszta w języku angielskim i nie wszystko rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 258
To sie uczyc trzeba bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1294
Napisałem, że nie wszystko rozumiem, czyli niektórych rzeczy. Dobrze, że są ludzie wykształceni jak Ty, aczkolwiek jak nic nie wnosisz do tematu to się nie udzielaj :).

Edit. Szukałem na chomikuj i innych stronach bez powodzenia. Widocznie będę musiał kupić wersję papierową.


Zmieniony przez - Qwert123 w dniu 2017-09-10 18:12:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
A może Jerzy Miłkowski "Sztuki i sporty walki dalekiego wschodu" albo Jerzy Miłkowski "Karate".Lepiej więcej trenować a mniej czytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1294
oficerbart
A może Jerzy Miłkowski "Sztuki i sporty walki dalekiego wschodu" albo Jerzy Miłkowski "Karate".Lepiej więcej trenować a mniej czytać.


Dzięki, sprawdzę te książki. Trenuje dużo ale chciałem poczytać te książki z ciekawości, bo wiem że można się czegoś nowego dowiedzieć i mieć podgląd z innej perspektywy na treningi i techniki.

Edit. Jak ktoś ma ciekawe książki o tej tematyce to proszę pisać.


Zmieniony przez - Qwert123 w dniu 2017-09-18 16:50:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening krav magi ze skoliozą

Następny temat

Kick Boxing

WHEY premium