SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywy kręgosłup !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
Witam. Pewnie takich tematów było już tysiące ale jestem nowy i troszeczkę nie orientuje się jeszcze tutaj więc napisze.

Mam problem z kręgosłupem hmm od hohoh 3-4 lat ? Garbienie się przed komputerem, potem brak korygacji i teraz cooo plecy okrągłe. I niby nie byłoby w tym nic strasznego, bo 16 latek to o takich sprawach sobie nie myśli dopóki go całkowicie nie połozy, ale tu i jest problem. W momencie kiedy np. ćwicze czyy nawet siedze jakos prosto opierając się w srodkowej części kręgosłupa hmmm czuć jakby był taki troche mocniejszy nie wiem wysunięty do tyłu do tego stopnia ze to miejsce robi sie całe czerwone, boli no i to nie jest zbyt komfortowe. Co to za wada ? dodam że łopatki są ok w jednym hmm poziomie, nie odstają szyja jakoś bardzo nie idzie do przodu, zebra są do przodu alee czy to wada hmmm 177 cm/65 kilo tooo z braku wagi czy to jakas wada ze zebra wystają tak do przodu ?
noo i tak jak mówie środkowy odcinek plecy okrągłe przy pochyleniu się to szczególnie widać tworzy się taki garb nieduży, noo i uciążliwe też jest w sytuacji z koszulami, booo prasujesz a za chwile jest cała zmięta z tyłu ;/
jak to leczyć, wogóle żeby zacząć leczyć to trzeba wiedzieć co to za schorzenie ?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
1. nikt Ci nie powie jezeli nie wykona sie paru testow u ortopedy
2. troche pozno sie tym interesujesz skoro juz wczesniej to zauwazyles.. z tego co czytam to widac ze skrzywnie sie powieksza, nie wiadomo ile jeszcze bedzie sie powiekszac puki nie bedzie testu rissera, za pewne nie ma kompensacji i bedzie utrwalone
3. sa cwiczenia na plecy okragłe, ale leczenei sie zaczyna juz od poczatku zauwazenia zmian

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
moze najpierw bys zdj. wkleil? latwiej by bylo ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Maszeruj do Ortopedy po ćwiczenia korekcyjne. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
po 1 cwiczyc
po 2 cwiczyc
i po 3 cwiczyc

Ja miałem podobny problem ... a mialem juz wtedy 18 lat ;] niby juz za pozno ...

od tamtego momentu zaczaołem ćwiczyć i nastapila poprawa ;] i to ne mała ...
a wiec cwicz codziennie regularnie ... wzmacniaj miesnie plecow to jest podstawa ;]
z czasem przyjdzie poprawa ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące przedramie

Następny temat

Odstajace kosci

WHEY premium