SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywy kręgosłup

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2177
Od podstawowki mam plroblem z krzywym kregosłupem. M.in. odcinek lędźwiowy lekko wysunięty do przodu, łopatki schodzą się do przodu i szyja wysuwa się do przodu. Jestem osobą szczupłą. Próbowałem wzmocnić plecy drążkiem i ćwiczeniami. Jednak nic to nie dało. Kupiłem takie pasy na plecy, żeby jak siedze się nie garbić. Mam 20lat. Nie wiem do kogo się wybrać z tym żeby ktoś mi coś doradził co moge zrobić? Jakie ćwiczenia robić itd? Fizjoterapeuta? Znacie kogoś w Krakowie, kto się na tym zna i nie skasuje "1000zł" za wizyte ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na ślepo ćwiczeń nikt Ci nie doradzi, to trzeba przeprowadzić badania jakieś testy i na tej podstawie fizjoterapeuta dobierze ćwiczenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2177
tzn, wiem że na ślepo nikt mi przez internet nie pomoże. Jendak nie wiem czy udać się do jakiegoś lekarza czy fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Lepsza będzie wizyta u fizjoterapeuty, lekarz raczej nie dobierze Ci zestawu ćwiczeń. BPL pewnie kogoś poleci z okolic jak zajrzy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ja chodzę od roku-dwóch na grupowe zajęcia (ok. 25 zł za jedne) we Wrocławiu w dwóch miejscach.
Poprawiłem skoliozę i ogólnie całą postawę. W Krakowie na pewno też coś takiego znajdziesz.
Szukaj zajęć w rodzaju "Zdrowy kręgosłup" w gabinetach rehabilitacji albo szkołach jogi.
Najlepiej jak fizjoterapeuta ma długie doświadczenie w pracy z ludźmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wysłałem namiary na 2 świetnych terapeutów w wiadomości prywatnej.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-05-22 01:02:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny ból brzucha z lewej strony

Wiecej