SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywica, Zapadnięte żebro?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 257
Witam, od małego mam taki problem z zapadniętym lewym żebrem, ogólnie jakoś bardzo tego nie widać, ale trochę rzuca się w oczy, tak to wygląda jak napnę brzuch z całej siły, inaczej tego nie widać z powodu złego światła, jest jakiś sposób, żeby to przykryć czy jedyne wyjście to operacja, wie ktoś jak dokładnie nazywa się to schorzenie, do jakiego lekarza się z tym udać?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po takim zdjęciu nic nie sposób powiedzieć , nic tu nie widać poza wklęśnięciem innych punktów orientacyjnych. Lekarz ortopeda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Dokłanie, na dodatek jeżeli nie sprawia Ci to żadnego dyskomfortu to po co chcesz sie tułać po lekarzach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 257
Nie powiedziałem, że nie sprawia dyskomfortu, takie zdjęcia będą ok? Jak tak na to patrze to problem jest chyba po obu stronach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Himek02
Nie powiedziałem, że nie sprawia dyskomfortu, takie zdjęcia będą ok? Jak tak na to patrze to problem jest chyba po obu stronach..




nie będzie ok , co zresztą oczywiste same takie zdjęcia nie są diagnostyczne a te zrobione przez Ciebie to już w ogóle nic nie pokazują
jaki więc sprawia dyskomfort ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważne problemy z kolanami w wieku 17 lat po trenowaniu sportów walki

WHEY premium