SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Wolski: Przygotowania z Emilem Kaleńskim do MP, MEJ, MPJ 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ironizujmy... Akurat kulturystyka na tym poziomie ma poważny margines - brak kontroli w trakcie przygotowań - pozwala to na dopięcie wszystkiego na zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
To nie są moje słowa... to słowa od osoby która decyduje a kto nie jedzie na MŚ

Krystian jest naturalny, ale pzkfits ma co do tego pewne obawy i dlatego nie jedzie...nie chcą ryzykować


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-11-22 10:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie zdanie oksymoron
Tak czy siak, szkoda bo forma zacna.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-11-22 10:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
To nie oksymoron a true story. Na ten moment nawet nie chce ryzykować wyjazdu i zmarnowania kolejnych kilku lat na przymusową przerwę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprinter na 100 ma zdrową kostkę, ale działacze związku mają obawy, że jest/może być zwichnięta? Czy może nikt nie wie, która noga? A może istnieje obawa, że mu ją zwichną w dniu zawodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Nie ma sensu drążyć :)

"
Co do moich dalszych planów ? Są długoterminowe , aczkolwiek przerwy 4letniej na budowanie masy nie przewiduję. A przynajmniej nie przewiduję aż tak długiej.
Do końca tego roku chcę jeszcze wykorzystać trochę potencjału, który organizm ma właśnie po okresie startowym.
Rok 2017 zaplanowałem na poprawę mobilności, aspektów rehabilitacyjnych oraz delikatnie poprawy wyników siłowych w których pomagał mi będzie Sebastian Kot, Taka mała ciekawostka :P
W 2018 chciałbym się skupić już na budowaniu masy mięśniowej i poprawianiu detali.
I w 2019 wrócić znów na scenę, wygrać Arnolda, Olympie Amatorską i zgarnąć kartę PRO w wieku 27 lat :D Tak pół żartem pół serio :) "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
emenems - nie jesteś wgl w temacie więc skończ kto ma wiedzieć ten wie, dlaczego nie jedzie itp.


Krystian - powodzenia Zajrzyj trochę częściej na to forum i opisz jak miska itp bo ciekawe właśnie jestem jak teraz to będzie rozegrane Czy powoli podbijasz kaloryke...czy moze odrazu gruby wjazd... Zdjęciem aktualnyn też nie pogardze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Pół żartem, ale masz warunki na wyższe imbibicje niż tylko Polska. Oby Ci się ziściło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Wojtek - spokojnie, na wszystko będzie czas którego niedługo będę miał więcej i będę mógł być bardziej aktywny. Pod weekend napisze co sie dzieje i dam fotke :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Wiecej