SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Kryptonim : Kolos 180 >140,czyli redukuj z nami do lata 2017

Wysłana -
Program treningowy

Termin

sobota, 10-12-2016,godzina 11:00

Miejsce

Słodkiewicz Gym & Fitness,Poznań,Os Piastowskie 25

Cel

Kryptonim Kolos 180 >140

Czas trwania serii programów

Czerwiec 2017

Kolos 180 > 140

Seria programów z udziałem Bartka,który od jakiegoś czasu podjąl się konkretnego zadania -zredukowania swojej wagi do czerwca 2017 o 40 kg.

Bartek całe życie zajmował się sportem,zawsze był potężny i silny i ten nadmiar kilogramów tak niepostrzeżenie ,zrobił się za duży.

Pomaga mu w tym trener personalny Waldi.

Przez ostatnie dwa miesiące udało się obniżyć wagę o 10 kg,bez żadnych drastycznych diet,treningów,ogólnie bez stresu.

Ale wiadomo,że czym niże z wagą , tym robi się coraz trudniej.

Powoli i dieta i treningi będą musiały wchodzić na coraz wyższe stopnie trudności,by były dalsze efekty.

W tak dużej redukcji bardzo ważna jest motywacja i determinacja w dażeniu do wyznaczonego celu.

Mam nadzieję,że z pomocą także tej serii programów,gdzie będziemy monitorować postępy Bartka,organizować treningi z osobami,które go zmotywują i pomogą w realizacji celu uda się dojśc do 140kg.

Mam także nadzieję ,że tym zamierzeniem zachęcimy innych do konkretnych decyzji w podobnych przypadkach.

Także w każdym programie będzie mógł uczestniczyć forumowicz ,który realizuje podobny plan.

Na pewno każdy uczestnik coś ciekawego,coś nowego się dowie,co pomoże działać dalej w kierunku redukcji i uzyskania sportowej sylwetki.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ile 'Kolos' ma wzrostu?
Wysłana -
powodzenia ! mega wyzwanie
Wysłana -
Świetny pomysł. Myślę, że spokojnie da radę Będę kibicować i trzymam kciuki. Powiedzenie "najpierw masa później rzeźba" Kolega Bartek wzniósł na inny poziom.
P.S. Niczego tak nie lubię jak rzeźbić
Wysłana -
To będziesz musiał podjechac na trening :)

Napiszę jak było-testuję na ławce skośnej i wyciągu ćwiczenie zaprezentowane wczoraj przez Marka Kołeckiego a kątem oka widziałem osoby przychodzące na siłownię.

Nagle szok-coś tu się nie zgadza-głowa pół metra wyżej niz przeważnie.

Odwracam się i widzę prawdziwego Giganta ! :)

A to po prostu Bartek przyszedł na trening :)

Ma 210 cm wzrostu i aktualnie waży 180 kg.

Jak był w dobrej formie-ważył 140 kg,trenował judo,mma i sporty siłowe-także podciąganie na drążkui pompki na poręczach.

W pierwszym programie-sprawdzimy,czy jeszcze da radę to zrobić.
Będzie można także obserwować jego postepy w tych podstawowych siłowo-sprawnościowych ćwiczeniach.

Przy redukcji nieźle to dopinguje,bo widać szybkie postepy.

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-20 20:54:13
Wysłana -
W pierwszym programie weźmie udział Hubert Kulczyński-zrobi trening z Bartkiem i Waldim-pewnie jakieś wytyczne na pierwszy miesiąc też panowie uzgodnią.

Hubert przygotuje konkretny trening pod Bartka-sam jestem ciekaw-co to będzie :)

Bo w styczniu-przy okazji V Ustawki SFD będzie okazja poznać osobiście Barka i Waldiego :)

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-20 21:45:29
Wysłana -
Świetna inicjatywa
Jestem bardzo ciekaw Tylko uważajcie, żeby drążek nie został w rękach, a podopieczny na podłodze, bo przy takiej wadze może być różnie
Wysłana -
Super inicjatywa i fajny program! Jak często będą newsy? Fajnie, że program jest rozpisany w dłuższym czasie. To takie realne, ludzkie podejście do wyzwania. Bez gonitwy, stresu i tzw death line'u.
Zapewne wiele osób wyniesie jakąś lekcję.
Będę obserwował! A "Kolos" robi wrażenie! Pozdrawiam Ekipę!
Wysłana -
Program jest w formie otwartej,przeważnie będziemy w soboty robić treningi-każdy zainteresowany może przyjść,potrenować i zobaczyć jak to wszystko w realu wygląda.

I wiadomo-przede wszystkim motywować Bartka.
Bo nawet najlepsza dieta,trening nie pomoże jak motywacja się ulotni.

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-22 07:17:46

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-22 09:21:50
Wysłana -
Wydaje mi się, że będzie ciężko z tak ostrą redukcją (40kg w pół roku ).
Na zdjęciu nie widać aż tak olbrzymiej nadwagi.
Naoglądałem się na TLC programów odchudzających i wiem, że lekko nie będzie.
Wysłana -
Mam klientów -30kg w pół roku, więc jest to możliwe, mając dobre wyniki badań i jedząc zbilansowane 5 posiłków + ruch.
TLC to kanał lifestylowy, nie ma co się tym sugerować.
Strona 1 z 33
Dodaj odpowiedź