SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kryptonim : Kolos 180 >140,czyli redukuj z nami do lata 2017

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Program treningowy


Termin

sobota, 10-12-2016,godzina 11:00


Miejsce

Słodkiewicz Gym & Fitness,Poznań,Os Piastowskie 25


Cel


Kryptonim Kolos 180 >140


Czas trwania serii programów

Czerwiec 2017


Kolos 180 > 140


Seria programów z udziałem Bartka,który od jakiegoś czasu podjąl się konkretnego zadania -zredukowania swojej wagi do czerwca 2017 o 40 kg.


Bartek całe życie zajmował się sportem,zawsze był potężny i silny i ten nadmiar kilogramów tak niepostrzeżenie ,zrobił się za duży.


Pomaga mu w tym trener personalny Waldi.

Przez ostatnie dwa miesiące udało się obniżyć wagę o 10 kg,bez żadnych drastycznych diet,treningów,ogólnie bez stresu.

Ale wiadomo,że czym niże z wagą , tym robi się coraz trudniej.

Powoli i dieta i treningi będą musiały wchodzić na coraz wyższe stopnie trudności,by były dalsze efekty.


W tak dużej redukcji bardzo ważna jest motywacja i determinacja w dażeniu do wyznaczonego celu.

Mam nadzieję,że z pomocą także tej serii programów,gdzie będziemy monitorować postępy Bartka,organizować treningi z osobami,które go zmotywują i pomogą w realizacji celu uda się dojśc do 140kg.


Mam także nadzieję ,że tym zamierzeniem zachęcimy innych do konkretnych decyzji w podobnych przypadkach.

Także w każdym programie będzie mógł uczestniczyć forumowicz ,który realizuje podobny plan.

Na pewno każdy uczestnik coś ciekawego,coś nowego się dowie,co pomoże działać dalej w kierunku redukcji i uzyskania sportowej sylwetki.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Monia-podstawa to jest dieta-a to jest o wiele trudniejsze niż trening-co było widać w ierwszej częście redukcji Kolosa.

Człowiek trochę przypilnuje ale potem sam zaczyna sie oszukiwać i efekty diabli biorą .:)


Trening też jest mimo wszystko bardzo ważny,bo chodzi o to ,by utrzymać masę mieśni a nie normalnie schudnąć,czyli utracić masę mięśniową.

Nie chodzi o rabunkową utratę wagi z wszelkimi złymi konsekwencjami,bardziej zmierzającymi w stronę anoreksji,któraw pewnym momencie,gdy zostanie przerwana-mamy efekt jojo.

Ważne,najważniejsze,to zmienić swój styl zycia by zachować odpowiednią sylwetkę ,siłę i sprawność przez całe całe życie

Napisz więcej o sobie -parametry,jakieś zdjęcie-Kolos na pewno tu zajrzy,to dokładniej coś będzie mógł odpisać.







Zmieniony przez - masti w dniu 2018-12-29 08:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
ile 'Kolos' ma wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
powodzenia ! mega wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Świetny pomysł. Myślę, że spokojnie da radę Będę kibicować i trzymam kciuki. Powiedzenie "najpierw masa później rzeźba" Kolega Bartek wzniósł na inny poziom.
P.S. Niczego tak nie lubię jak rzeźbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
To będziesz musiał podjechac na trening :)

Napiszę jak było-testuję na ławce skośnej i wyciągu ćwiczenie zaprezentowane wczoraj przez Marka Kołeckiego a kątem oka widziałem osoby przychodzące na siłownię.

Nagle szok-coś tu się nie zgadza-głowa pół metra wyżej niz przeważnie.

Odwracam się i widzę prawdziwego Giganta ! :)

A to po prostu Bartek przyszedł na trening :)

Ma 210 cm wzrostu i aktualnie waży 180 kg.

Jak był w dobrej formie-ważył 140 kg,trenował judo,mma i sporty siłowe-także podciąganie na drążkui pompki na poręczach.


W pierwszym programie-sprawdzimy,czy jeszcze da radę to zrobić.
Będzie można także obserwować jego postepy w tych podstawowych siłowo-sprawnościowych ćwiczeniach.

Przy redukcji nieźle to dopinguje,bo widać szybkie postepy.





Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-20 20:54:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
W pierwszym programie weźmie udział Hubert Kulczyński-zrobi trening z Bartkiem i Waldim-pewnie jakieś wytyczne na pierwszy miesiąc też panowie uzgodnią.

Hubert przygotuje konkretny trening pod Bartka-sam jestem ciekaw-co to będzie :)











Bo w styczniu-przy okazji V Ustawki SFD będzie okazja poznać osobiście Barka i Waldiego :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-20 21:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Świetna inicjatywa
Jestem bardzo ciekaw Tylko uważajcie, żeby drążek nie został w rękach, a podopieczny na podłodze, bo przy takiej wadze może być różnie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2560 Napisanych postów 5102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78216
Super inicjatywa i fajny program! Jak często będą newsy? Fajnie, że program jest rozpisany w dłuższym czasie. To takie realne, ludzkie podejście do wyzwania. Bez gonitwy, stresu i tzw death line'u.
Zapewne wiele osób wyniesie jakąś lekcję.
Będę obserwował! A "Kolos" robi wrażenie! Pozdrawiam Ekipę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Program jest w formie otwartej,przeważnie będziemy w soboty robić treningi-każdy zainteresowany może przyjść,potrenować i zobaczyć jak to wszystko w realu wygląda.

I wiadomo-przede wszystkim motywować Bartka.
Bo nawet najlepsza dieta,trening nie pomoże jak motywacja się ulotni.






Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-22 07:17:46

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-11-22 09:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Wydaje mi się, że będzie ciężko z tak ostrą redukcją (40kg w pół roku ).
Na zdjęciu nie widać aż tak olbrzymiej nadwagi.
Naoglądałem się na TLC programów odchudzających i wiem, że lekko nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam klientów -30kg w pół roku, więc jest to możliwe, mając dobre wyniki badań i jedząc zbilansowane 5 posiłków + ruch.
TLC to kanał lifestylowy, nie ma co się tym sugerować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Danny Hester IFBB Classic Physique Pro

Następny temat

REPREZENTACJA POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I WETERANÓW – Dominikana 2016

WHEY premium