sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

Krupier ?

Wysłana -
Witam czy jest osoba grająca w kasynach w gry kartowe lub krupier? Za tydzien zaczynam szkolenie i od niego zależy czy otrzymam prace na tym stanowisku. Wie ktoś może jak sie do tego przygotować. Bo zależy mi na tej pracy, w końcu coś ciekawszego się znalazło i pieniądze ciekawe. Zasady gier powoli łapie, do tej pory grałem wyłącznie na PS w texas hold'em.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam,
można wiedzieć w jakim mieście będziesz odbywać kurs? Ja aktualnie jestem po 3 tygodniach szkolenia i za tydzień zacznę pracę. Póki co na porannej zmianie, żeby ciągle szkolić się, bo jednak obliczanie zakładów i wypłat na ruletce wywołuje trochę zamieszania w głowie. :)
moja rada jest taka - nie przygotowywuj się, bo możesz wyrobić sobie złę nawyki. Wszystkiego Cię nauczą na kursie. Ja poszedłem bez żadnej wiedzy, a przez te 3 tyg zdążyłem się sporo nauczyć. Ale jeśli już koniecznie chcesz się przygotować, to naucz się dobrze mnożenia do 20 przez lliczby takie jak: 5, 8, 11, 17 i 35 - są to stawki na ruletce amerykańskiej.
Pozdro.
Wysłana -
Bielsko-Biała No tylko niestety kurs ma trwać tylko tydzień. Jak z tasowaniem kart? Samemu tasujesz czy jest maszynka? No własnie najgorsze jak bedzie cały stół w żetonach to możliwe że troche może zająć zanim wydam wygrane :)
Wysłana -
uu, to jakiś super przyspieszony ten kurs. Chyba bardzo im zależy na zatrudnieniu pracowników. Karty tasuje się samemu - nic nie słyszałem o żadnej maszynce. Ale dużej filozofii nie ma, więc tym się nie przejmuj - to się akurat szybko łapie.
Wysłana -
No własnie tego się obawiam :) nie wiem tez ilu jest chętnych jutro się okaże :)
Wysłana -
Pierwszy dzień spokojnie przebiegł. Nauka zasad pokera rosyjskiego i chipowania 20 żetonów po 5
Wysłana -
Zdawaj relację jak tam na kursie. Ja jestem po pierwszym dniu pracy - 12h. Obyło się bez większych wpadek. Praktycznie ponad połowę zmiany spędziłem na black jacku i chwilę na rosyjskim pokerze. A jutro znowu ide walczyć :D
Wysłana -
Pierwszy tydzień to nauka chipowania tasowania kart i zasady gry pokerów i blackjacka. Wczoraj pierwszy raz prowadziłem gre, hold' em'a na nieszczęście grał rusek i chińczyk i tak sobie można było sie dogadać błedów też robiłem troche ale po 2 h już szło sprawnie. Ruletke dopiero bede zaczynać :) Ale praca bardzo fajna mam nadzieje ze zostane :) Ogólnie to kurs trwał tydzień i zostałem zatrudniony.
Wysłana -
Gdzie to wszystko ma miejsce?
Wysłana -
Hej, i jak podoba Ci się ta praca? Dużo można wyciągnąć?
Wysłana -
Praca ciekawa, nietypowa. Podstawa 1300zl, premia 0-300zł, napiwki 300-600zł :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź