SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krucha metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 372
witam,zakupiłem ruski metanabol i z tego co wiem to tabletki powinny być twarde na początku słodkie potem gorzkie.a moje sa kruche i bez smaku;/proszę o pomoc.czy to jest podróba?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687




legit towar

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
ja mam metke z british dragon10mg tez sa kruche i bez smaku . z dobrego zdrodla i masa idzie

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3355
Szczur_ nie śmiej sie bo kiedyś ode mnie koleś dostał słodzik zamiast metki i zorientował sie dopiero jak o*******ił prawie cały ;D Ale on jest z gatunku kolesi, którzy biorą mete przy 33 cm w łapce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
ta meta to loteria moze działać moze nie, ja ostatnio trafiłem na wy***ke i omijam z daleka.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
zainwestuj w cos pewniejszego

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
jezeli chodzi o metki 5mg to eap daje rade

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
wg mnie RAZAK dobry wybór... a jeśli chodzi o ruska to..............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 372
lepiej kupić polska metę?? ale koleś co od niego kopiłem mówił ze na nim działała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a spodziewales sie ze powie cos innego ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3786
Polska podobno najlepsza...Skoro scigacz podbił temat to mam pytanie ...szamie 20mg dziennie dziele to po 10 mg..ok 10 rano i nastepne 10mg ok 16 tej...czy dobże robie?

Nie jestem wariatem...Jestem Helikopterem...


http://www.youtube.com/watch?v=sBFZICZUuxY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklonik Masa

Następny temat

co na rzezbe bez masy??

WHEY premium