SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Krosta na worku mosznowym

Wysłana -
Witam, od niedawna co jakiś czas na worku mosznowym, w tym samym miejscu, pojawia mi się krosta, a teraz mam je nawet dwie. Krosta znika po około tygodniu od pojawienia się i boli przy dotyku. Na początku myślałem, że to nic poważnego, ale zaczynam nabierać obawów. Chciałbym się dowiedzieć czy to może być coś poważnego i czy należy iść z tym do lekarza.

Zmieniony przez - Omlecik16 w dniu 2018-06-26 22:45:42
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak coś boli to raczej trzeba się udać chyba że to co jakiś czas wyskakuje zapalenie mieszka włosowego, ale tego nikt tu nie stwierdzi, jak się pojawi trzeba pokazać lekarzowi.
Wysłana -
Dermatolog.
Wysłana -
Omlecik16
Chciałbym się dowiedzieć czy to może być coś poważnego i czy należy iść z tym do lekarza.

oczywiście , chyba nie chcesz ryzykować choroby w dodatku w tego typu miejscach
Wysłana -
Krosta ale jaka? Twarda czy miękka,czerwona ,swędzi , ropieje ,? Mało informacji napisałeś więc raczej nikt ci nie pomoże .
Wysłana -
Mimo wszystko dobrze, że zdjęcia nie Autor dodał. Jeśli to się powtarza, to jednak warto porady lekarskiej zasięgnąć.
Wysłana -
deja vu
Mimo wszystko dobrze, że zdjęcia nie Autor dodał. Jeśli to się powtarza, to jednak warto porady lekarskiej zasięgnąć.

poszukaj sobie w okolicach tego tematu też jakiś temat był i tam już są fotki
Wysłana -
anubis84
deja vu

poszukaj sobie w okolicach tego tematu też jakiś temat był i tam już są fotki

już nie ma , usunąłem
i myślę że raczej mała atrakcja dla innych
jak ktoś jest zainteresowany to wystarczy wygooglować
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź