SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krew i kreatyna

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
Słuchajcie mam taki problem. Chcialbym kupic kreatyne ale naczytalem sie troche o problemie z wysokim cisnieniem krwi. Czy mozecie mi powiedziec jak to jest naprawde, czy kreatyna podnosi cisnienie krwi znaczaco? Moje to okolo 140/88 w tych granicach. czy moge ja zazywac czy moze to byc dla mnie niebezpieczne?

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
no co Ty, bez przesady, imo krete możesz brać śmiało ale z nadcićnieniem lepiej iść do lekarza i spytać sie go czy można ćwiczyć na siłowni, jeśli powie że luz to bier krete i ćwicz na zdrowie

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
95% lekarzy nie wie co to jest kreatyna w sensie odzywek

kup , mierz ciśnienie i zobaczysz czy i jak na ciebie wpłynie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
Tak zrobie, mam nadzieje ze sie nie zabije:) pozdro dla was

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ciśnienie mierz po 5 minutowym odpoczynku (siedzisz , nic nie robisz nie mówisz , jesteś spokojny , zakładasz mankiet na ramię na którym zwykle jest wyższe ciśnienie [trzeba sprawdzić czy prawe czy lewe] ew nadgarstek)
mierzysz np rano i wieczorem , wyniki zapisujesz

pozdro !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
Boofi wlasnie tak robie jak napisales, kupilem cisnieniomierz i zakladam go na nadgarstek. Chociaz wyniki mnie dobijaja to pomierze z dwa tygodnie i z wynikami uderze do lekarza.

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
140/88 to nie jest jeszcze nadcisnienie. Kreatyna podnosi cisnienie poniewarz powoduje retencje wody, ale nie podniesie ci tego cisnienia na tyle zeby stalo sie dla ciebie niebezpieczne. W kazdym razie, mierz codziennie cisnienie rano i po treningu. Na cykly napewno bedzie zwiekszone. Po cyklu powinno wrocic do twojej normy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stawami

Następny temat

Szczepienie przeciwko grypie Vaxigrip'em

WHEY premium