SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreta i przed i po treningowki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 213
Cześć. Mam do Was pytanie, co sądzicie o braniu kreatyny i jednocześnie przed i po treningowki? Kiedyś dostałem zestaw od znajomego, plutonium i trianabol, czy jest sens dawkować to razem z kreatyna? (Waga 73kg wzrost 177 wiek 16lat)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Eli177
Staż 7miesiecy. Wiem że mam tylko 16 lat, :/ , nie mam ścisłej diety, zwyczajnie jem regularnie i zdrowo.Z
Wystarczajaco duzo powodów przez które mozna stwierdzic ze suple powinienes odtsawic na przyszłosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie

________________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
zdecydowanie nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
sens jest, ale czy w tym wieku? raczej nie
jednak aby cos wiecej napisac, musisz umiescic podstawowe info

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
właśnie pisałem w odniesieniu to wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
tak myslalem, ale wolalem uzupelnic:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Ja mu dałem szanse , może pomyliły cyferki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
61? . no chyba że
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Jeżeli jest tak jak Flex zasugerował i masz 26 lat to uzupełnił ankietę działu.
Jeśli jednak masz te 16 lat to odpowiedź brzmi "Nie ma sensu". Z sumie nawet z kreatyną bym się wstrzymał, chociaż sam pamiętam jak miałem 16-17 lat i chowałem przed mamą swoje pierwsze mega capsy 1250mg z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
kreatynka zawsze spoko, mogłaby zostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 213
Mam nadzieję że mogę zamieścić tutaj te informacje.. Staż 7miesiecy, ale sport zawsze był w moim życiu. Wcześniej brałem tylko białko ze względu na to że moja "dieta" nie miała takiej ilości białka jakiej bym potrzebował.. Wiem że mam tylko 16 lat, ale od kiedy suple są dla osób dorosłych? :/ Poza tym stosowałem mniejszą dawkę niż zalecana, a i tak czułem fajną pompę. Teraz zależy mi na nabraniu masy mięśniowej, więc pomyślałem że kreatyna mi w tym pomoże, nie mam ścisłej diety, zwyczajnie jem regularnie i zdrowo. Zdjęcia mogę umieścić jutro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA- Stosowanie i działanie.

Następny temat

Chlorella spirulina -oczyszczenie

WHEY premium