SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Kreta A Gainer

Wysłana -
Witam ;)
Mam pytanie odnośnie łączenia kreatyny A gainera. Wiem że jest już dużo odpowiedzi ale każdy pisz inaczej na ten temat, dlatego proszę o odpowiedź osoby mające pewne doświadczenie z tym tematem.
A zatem cwicze już na siłowni około pół roku, bez konkretnej diety gdyż jestem ektomorfikiem staram się dużo jeść bardziej zdrowych rzeczy. Efekt było widać lecz od pewnego czasu jest postój ( mam 180 cm, Ok.80kg wagi). W związku z tym zmieniłem trochę dietę sposób jedzenia ( więcej węgli i bialka) i kupiłem sobie gainera by podnieść kaloryczność mam również kreatyna. Tylko nie wiem jak to mieszać po treningu, dodam że gainera jem między posilkami( w postaci koktajlu w którym jest mleko zmiksowane twaróg, trochę płatków owsianych i właśnie gainer) i po treningu A kreatywne rano na czczo 5 gramów i po treningu 5gramow. I o to moje pytanie jak obie te rzeczy mieszać że sobą? Czy mogę do jednego szejkera wlac wodę i do tego dodać żarówno kreta jak i gainera? Czy może pić wpierw gainera tuż po treningu na siłowni A kreatyne pol godziny później już w domu? Czy może wpierw kreatyne z jakimś sokiem owocowym typu Tymbark A gainera dopiero w domu? Proszę o konkretne odpowiedzi.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj. Śmiało można w jednym szejku wypić kreatywne i gainera. Wsyp po prostu porcje kreatyny do porcji gaibera i po problemie. Smaku nie zmieni będzie ok
Wysłana -
Spokojnie możesz mieszać i wypijać w jednej porcji
Wysłana -
Ok dzięki, skoro mogę w jednej porcji to normalnie z małej łyżeczki najpierw kreta do ust A potem Popic gainerem nie z mlekiem A z wodą lepiej tak?, bo mleko spowalnia wchłanianie kreatyny?
Wysłana -
mozesz popic czym chcesz nawet mlekiem, nie ma ono wiekszego wplywu na to w ilu procentach kreatyna sie przyswoi
Wysłana -
Oki dzięki za pomoc.
Chciałbym się jeszcze spytać czy mogę pić/jeść twaróg poltlusty 2 razy dziennie? Bo głównie z tego czerpie bialko i nie wiem czy dwie kostki mi nie zaszkodza? Nie ukrywam że jest to dla mnie odpowiednik białka w proszku gdyż na te nie mam funduszy bo skupiam się na gainerze i kreatyna. Pije to w formie zmiksowanej z dodatkiem oleju lnianego, trochę płatków owsianych i biorę to w szejkerze i robi mi to za ,,posiłek,, gdy jestem w szkole. Natomiast drugi raz twaróg jem na koniec dnia już? Proszę o odpowiedź;)
Wysłana -
Sam twaróg to nie wszystko , musisz czerpać białko rownież z innych źródeł :
http://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
Wysłana -
Tak Wiem o tym, jem również jajka, kurczak, tuńczyk z puszki tylko tak jak pisałem wyżej, czy spożywanie 2 razy dziennie całego twarogu półtłustego ( pierwszy raz w szkole w formie koktajlu bo nie mam funduszy na białko np w serwatce) który zapewnia mi głównie porcję białka wtedy i trochę węgli i tłuszczu bo pije go zmiksowanego z łyżką oleju lnianego i trochę płatków górskich owsianych) i drugi raz jem go jako kolację. Stąd moje pytanie czy taka ilość twarogu mi nie zaszkodzi ;)
Pozdrawiam
Wysłana -
czyli rozumiem, ze wcinasz 500g twarogu dziennie?
Wysłana -
Zaszkodzić nie zaszkodzi . Zreszta jest tutaj moderator na forum które swego czasu tylko dostarczał białko z twarogu i sylwetke miał bardzo ładna
Wysłana -
u mnie zdarza sie do 500g dziennie zjadac, jak na szybko trzeba cos oj**ac%) jednak raz na 3-4 tygodnie taka sytuacja ma miejsce. jednak jak ktos nie ma problemow z nabialem, laktoza to mysle, ze zda egzamin taka opcja
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź