SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kregosłup

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Mam pytanie. Byłem u ortopedy i gościu powiedział mi że mam wade kręgosłupa, tzn. jestem zbyt prosty.Odbija sie to kiepsko na mojej sylwetce. Wyglądam jak klocek. Czy ktos zna jakieś ćwiczenia korekcyjne albo jakieś inne kuracje domowe żeby przynajmniej troche zredukować ten problem i jak jemu zapobiec w przyszłości?.pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Masero - musisz uzbierać 50 czegoś co się nazywa "sog".
status zależy od oceny uzytkowników forum (czyli od tego ile i jak piszesz w dziale).


P.S.
nie uważam się za specjalistę.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"jestem zbyt prosty" ? może nie masz fizjologicznych krzywizn...

a ortopeda nic nie doradził?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Nic nie doradził, ale powiedział że to wada postawy a ja nie wiem na boga skąd się wzieła.Wydaje mi sie że przez to nie moge podnieśc sie na drążku w szerokim nachwycie i nie moge zrobic "mostka".pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to konował a nie lekarza.
zmień ortopedę.
ja Ci tutaj nic nie doradzę. tu potrzebny jest specjalista.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
OKI, dzięki za zainteresowanie.SOG się należy.pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to ładnie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
co "ładnie" ?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
OGÓLNIE ładnie :
-konował ciec jakich mało !! zeby ortopeda takie rzeczy ale to sie zdarza,zmień lepiej lekarza
-krzywizny fizjologiczne zwiazane z rozwojem i czynnoscia powinne byc a mowimy o kifozie i lordozie :)
-wiec ogolnie to ładnie
POZDROWIONKA

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Jak robiłem badania na koniec szkoły, to lekarz stwierdził że jestem prawidłowo "urosniety" i że wszystko jest spoko, żadnych zastrzeżeń.pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale komentarze!!!
-krzywizny fizjologiczne zwiazane z rozwojem i czynnoscia powinne byc a mowimy o kifozie i lordozie :)
-OK, ALE CZASAMI BYWA ZNIESIENIE KRZYWIZN I WTEDY TO TEZ JEST WADA POSTAWY!!!!!(tzw. plecy proste)
Napisz skad jestes moze skieruje Cie do jakiegoś dobrego specjalisty...
POzdr.

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no ale to sa krzywizny FIZJOLOGICZNE !
proste plecy tzn bez krzywizn lub złe krzywizny - wada

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie spadki po 2 tyg gipsie na nodze .

Następny temat

badanie poziomu testosteronu itp

WHEY premium