SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna-za wcześnie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
Witam!
Mam 16 lat 195cm wzrostu i 68kg wagi. Od grudnia zacząłem ćwiczyć na ławce w domu ze sztangą itp.,lecz nie starałem się jakoś specjalnie trzymać diety bo nie miałem na to zbyt wiele czasu.Od czerwca już starałem się trzymać diety.(wyrabiać ponad norme kcal i jeść 2g białka na kg masy ciała).Od grudnia udało mi się nabrać trochę masy mięśniowej (w grudniu ważyłem jakieś 59kg,tak wiem anoreksja xddd ) nie trzymając się jakoś tej diety przytyć 9-10kg.Oczywiście starałem się jesc pełnowartościowe posiłki po treningu itp. ale nie przykładałem się jakoś do tego.Od miesiąca stosuje tylko jakieś tam białko z activlaba i bcaa.I oto moje pytanie czy mogę sobie pomóc stosując kreatyne przez te 6 tygodni?Wiem że gdy się stosuje kreatyne potrzeba ścisle stosować diete a w moim przypadku od wrzesnia będzie z tym ciężko :/ Dlatego jeśli nie teraz to dopiero za jakiś rok.A wydaje mi się że dobra dieta+kreaty mogła by mi dać nawet ponad 5kg masy.Czy jechać narazie z samą dietą?
Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
zeby zbudowac 5kg czystego miesnia na Twoim etapie gdzie na poczatku szybko bedziesz robil progres pewnie minimum z rok bedziesz potrzebowal chyba ze chodzi Ci po prostu o 5kg na wadze wiecej. 6 tygodni to za krotki okres czasu zeby cokolwiek zbudowac jak juz chcesz ta kreatyne wrzucic to przynajmniej z 10-12tygodni bym ja bral. chociaz przy pol rocznym stazu jak miske dopniesz to powinno tak samo dobrze isc i mozesz poczekac z ta kreatyna jeszcze z pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
No właśnie mi chodzi nawet o te 5kg fatu xd żebym nie wyglądał jak patyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
jak to jest Twoim glownym celem to zeby sie zalac tluszczem wystarczy jesc sporo ponad swoje zapotrzebowanie a nie wyrzucac pieniadze na suple ktore na tym etapie i tak sa zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jeszcze za wcześnie , potrenuj z jeszcze troche bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
Chciałbym odnowić temat i spytać czy po 7 miesiącach siłowni w domu i 3 miesiącach siłowni profesjonalnej to dobry staż na wzięcie kreatyny? Udało mi się przez ten rok przytyć 12kg czyli teraz waże 80kg ,bf na dobrym poziomie.


Zmieniony przez - malpix55 w dniu 2017-08-01 12:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak najbardziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Śmiało możesz zacząć suplementacje kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak diete bedziesz trzymal to kreatyna fajnie podziała za pierwszym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie to taki supelek co działanie jest dość odczuwalne szczególnie za pierwszym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
za pierwszym razem jakb bomba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie w nocy

Następny temat

Sprzęt do ćwiczeń w domu

Wiecej