SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna z odżywką, szybkie pytanie.

Wysłana -
Witam,
mam 20 lat. Waga ok 70 kg
wzrost 177cm

Sprawny, wysportowany chłopak.
Miałem już do czynienia z siłownią oraz dietami na masę.

Pojawiał się dość spora przerwa, chciałbym wrócić na siłownię.
Jednak mam do Was małe pytanie.

Po moich obserwacjach, mimo diety + treningi, ciężki mi przybrać na masie.

Moje pytanie, na sam początek

wystarczy kreatyna ? a może konkretna odżywka ?
Czy połączyć jedno z drugim.

Wpadło mi w oko
https://www.sfd.pl/sklep/Optimum_Nutrition_Creatine_Powder-opis27822.html?prdir=256
oraz
https://www.sfd.pl/sklep/Optimum_Nutrition_Serious_Mass-opis3187.html

Czy sam GAINER SERIOUS MASS wystarczy, jest z dodatkiem kreatyny, czy dorzucić do tego CREATINE POWDER ?

Będę się starał jeść w miarę zdrowo, jednak wiem że z pełną dietą jaką bym sobie ustalił miałbym ciężko.

Finalnie chyba postawie na Gainera + białko wieczorem, co Wy na to ?

Kiedy brać ?
Rano, wieczór ?
Przed treningiem po treningu ?

Liczę na konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - OzzGiLwG w dniu 2018-07-01 23:40:39
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, to czy potrzebny jest Tobie gainer, zalezy juz od diety i tego czy dostarczasz odpowiendia ilosc kalorii

w ciemni jedyeni gainera po treniongu mozna wrzucic, reszta kwestia tego co jadasz w ciagu dnia, nie da sie tego rozpisac
bialko dodajesz tam, gdzie brakuje Ci go w diecie
Wysłana -
Może źle sprecyzowałem ale, prowadzę taki tryb życia że ciężko będzie mi zrobić dietę np 5 posiłkową...
Dlatego napisałem że ciężko będzie z dietą, dlatego chciałbym zakupić jakiegoś gainera żeby uzupełnić trochę kcal.

Zmieniony przez - OzzGiLwG w dniu 2018-07-03 03:52:15
Wysłana -
OzzGiLwG
Może źle sprecyzowałem ale, prowadzę taki tryb życia że ciężko będzie mi zrobić dietę np 5 posiłkową...
Dlatego napisałem że ciężko będzie z dietą, dlatego chciałbym zakupić jakiegoś gainera żeby uzupełnić trochę kcal.

Dieta nie polega na dostarczenie 3 czy 5 lub 7 posiłków - ty możesz jeść 3 razy w ciągu dnia , ważne byś dostarczył taką ilość kcal jaka jest ci potrzebna w okresie budowania masy mięśniowej . Gainery stosuj w przypadku gdy cięzko ci dostarczyć kcal z jedzenia które jest dużo bardziej wartościowe niż proch ( głównie cukier ) .Ile tych kcal masz diennie dostarczyć że tak ci ciężko z tym idzie??
Wysłana -
OzzGiLwG

jak najbardziej mozna w tym celu gainera wrzucic, od tego jest
Wysłana -
OzzGiLwG

wiesz chociaz ile kalorii spozywasz zeby wiedziec ile tym gainerem uzupelnic?czy nawet nie liczysz bo Ci sie nie chce i myslisz ze on zalatwi sprawe bo bedziesz sobie popijal go i rosl?pozatym jw nie musisz spozywac 5 posilkow dziennie,moga to byc 4 a nawet 3
To ciezkie masz zycie ze nie mozesze diety trzymac,ja wychodze do pracy 4:30 a wracam 18:30 i jakos daje rade,do tego chodze co 2 dzien na silke i prowadze jeszcze zycie osobiste
Wysłana -
w sumie na oko tylko opcja po treningu jest "idealna" na gainera w ciagu dnia juz trzeba byc typowym hardgainerem,
mi na redu obecnie skzoda miejsca w diecie na wypicie WPC, bo nie najem sie tym i wole zjesc kawal miecha%) ale na masie jest odwrotnie
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Może opisz ten tryb życia. Ciężko mi sobie go wyobracić. Kierowcy będący miesiąc w trasie mogą się zdrowo odżywiać, a Ty nie?
Wysłana -
spokojnie mogą być 3-4 posiłki w których pokryjesz całe dobowe zapotrzebowanie nie musi ich być 5-6
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź