SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna vs Kreatyna

Wysłana -
Witam!
Zamierzam kupić jabłczna kreatyny i mam takie pytanie, czy jest jakaś różnica w działaniu między kreatyną tańszą, a droższą? np. trec cm3 a tri creatin malate sfd? Różnica w cenie jest dosyć spora, a budżet ograniczony. Wole kupić jednak coś co lepiej działa, a jeśli nie ma żadnej różnicy w działaniu to skąd te różnice cenowe?
Oczywiście odpowiednia dieta i trening jest.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na cene spory wplyw ma reklama, utrzymanie wszystkiego, sfd nie musi sieklamowac ma darmowa reklame na forum
Wysłana -
Sam kupowałem jabłczan CM3 a potem się przerzuciłem na allnutrition i tak samo jestem zadowolony, nawet bardziej bo więcej kasy w portfelu zostało.
Wysłana -
nie ma zadnych ( sam na poczatku myslalem co by tu kupic, czy walnac jakies mixy z tymi chlorowodorkami kreatyny etc) xd wieksza cena moze dac Ci jedynie efekt placebo.

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-30 21:28:41
Wysłana -
Droższa kreatyna jednak wykazuje silne właściwości redukcyjne! Więc doskonale nadaje się na redukcji. Wystarczy zrobić pomiar wagi z portfelem w kieszeni przed kupnem i po kupnie 'droższej kreatyny'- efekt murowany
Wysłana -
Nie ma żadnej roznicy . Patrz na gramature i kieruj się cena
Wysłana -
Ja tam opieram suplementację w głównej mierze na sfd/AN cena po pierwsze po drugie jakość i wybór smaków (białka)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź