SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna vs Alkohol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2174
Mam pytanie!! Jestem w połowie kreatynowego i tak sie składa że nie długo szykują sie imprezki i chce wiedziec czy jak wypije jakies piwko to bardzo nie korzystnie wpłynie na efekty uzyskane po kreatynie!!!??? Nie mam zamiaru naj**** sie do nieprzytomnosci tylko codzi mi o piwko czy dwa:d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe
3 piw nawet nie poczujesz więc nie płacz

kreatyna nie nawadnia tylko komórek

w jaki sposób działa?
zapraszam do lektury
https://www.sfd.pl/TAJEMNICE_KREATYNY_-_S._AMBROZIAK-t327378.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Raz na jakis czas mozesz wypic ale nie za czesto. Nie jestes zawodowcem i nie musisz podporzadkowywac wszystkiego kulturystyce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od czasu do czasu nie zaszkodzi ale uważaj by nie za często. Alkohol troszke hamuje działanie kretki ale jeśli wypijesz w odpowiedniej ilości czasami to nie odczujesz spadków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Nie umrzesz od jednego czy dwoch piw tylko staraj sie nie walic gorzaly na cyklu

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Najgorszy wplyw ma odwodnienie jakie niesie ze soba alk.
Kreatyna jak wiadomo zwieksza uwodnienie komorek miesniowych. Dlatego jak juz cos pijesz to staraj sie miedzy drinami/piwami pic szkanke wody. No i nie zapominaj o diecie. Szczegolnie bialku
Jak jestes na jakies domowce to mozesz sobie np. jajecznice zrobic Wtedy jak Cie jakas panna zobaczy to pomysli sobie "Ooo ten to gotowac umie, dobry koles na meza" pare sciem jej puscisz i heja
Ale ******le bez sensu ;)
W gruncie rzeczy odpowiadajac na temat.
Kreatyna Vs Alkohol = Kreatyna K.O
1

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichy heheh dalbym soga

a do autora - zdecyduj czy jestes sportowcem czy zwyklym czlowiekiem.. wbrew pozorom to nie iidzie w parze... silna wola to podstawa sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie życia...

a druga sprawa to i tak wypijesz i tak.. bo skoro zadajesz takie pytanie to szukasz usprawiedliwienia... i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
om - nie przesadzaj aż tak bardzo, wiadomo ze nie mozna pic codziennie ale od czasu do czasu (jak to ktos wcześniej napisał) nie zaszkodzi, oczywiscie jezeli mowa jest o browarkach, bo wódka to zupełnie inna bajka.
Do autora - browarki pij śmiało, pij jakąś mineralkę i jedz coś przy okazji, a wódkę odstaw - podczas cyklu na 100% , gdybyś na nim nie było to raz na jakiś dłuższy okres możesz wypić, szczególnie jak jest jakaś większa imprezka, u mnie niedługo taka będzie :) a ostatni raz wódeczkę piłem na sylwka, browarki od czasu do czasu :) a na siłce jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Po Świętach wchodze na kreatynę i mam kawalerskie,wesele u kumpla, potem 2 dni szkolenia,potem parapetówkę.
Resztę mozecie sami dopisać
Pozdro.
1

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Bedziesz siedzial z boku i jadl posilki wysokobialkowe...?

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Miętki to cały cykl w cztery litery

Ja już od 5 tygodni nie piję w akademiku, kumple chcą mnie do lekarza wysłać że mi coś psycha siada.

Jednym słowem im mniej alkoholu na cyklu tym lepiej.
1

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No kurde 5 tygodniu Slaby to juz jest niezly wynik CI powiem Gratuluje
1

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmniejszacz łaknienia

Następny temat

do SUPLEMANIAKÓW :-))

WHEY premium