SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna nie działa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Witam.

Czy możliwe jest ze kreatyna nie działa? Czy też może za dużo os niej wymagam?
Jestem na cyklu 2/3 tygodnie wraz z beta Alanina i poza częstszym odwiedzaniem WC to żadnych zmian nie widzę. Czy może za dużo od niej wymagam, i nie da ona aż tak zauważalnych efektów?
Dieta jest zdrowa. Nie jem słodyczy i jak najmniej jem rzeczy przetworzone. Staram się pić 2/3l dziennie.
Mimo że jestem na masie, obcialem wegle z 400g na 300g, gdyż mnie podlewało tłuszczem. Czy to może być wina ze nie uzupełniam dodatniego bilansu kalorycznego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Mistrz0321
Planowo powinienem być na masie.
Generalnie gdy jadłem równo 3200kcal, w tym 400g wegli to rosłem nawet 2kg na miesiąc i przybrałem też wtedy 1% tkanki tłuszczowej.
Gdy zjechalem z wegli o 100g zanotowałem wzrost ok. 100g w przeciągu tygodnia, poprawiła się też sylwetka (brak wzdętego brzucha i lepsza psychika)


okolo 0,5-1kg przyrosty w skali miesiaca sa wynikiem, ktory daje nam duze prawdopodobienstwo, ze zdobyta masa jest dosc dobrej jakosci, wiec jak najbardziej sie tego trzymaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, kreatyna w wiekszosci przypadkow wykazuje dzialanie podczas suplementacji, jednak istnieje waskie grono osob, ktore nie czuja jej dzialania, gdyz naturalnie w organizmie maja jej wysoki poziom, stad dodatkowa podaz nie robi na nich wrazenia.
jednak 2-3 tygdzien to jeszcze nie pwood do zmartwiec, smialo poczekac do 4-5 tygodnia, zobaczysz czy cos sie zmieni
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Super dzięki za info, sądzę też że jako mocno reklamowany produkt itp, za dużo chciałbym od niej oczekiwać od razu.
A tak z ciekawości, jakich efektów powinienem się po niej spodziewać? Wiem że to zależy od indywidualnej predyspozycji ale oczywiście ogolnikowo mówiąc? Siła? +10 w obwodach żartem mówiąc? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
przede wszystkim wzrost sily, wytrzymalosci, masa ciala tez powinna ruszyć do przodu. Ogolnieb czuc ze organizm nieco szybciej sie regeneruje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jakie masz dawki tej kreatyny? Jw TomQ napisał są osoby mające naturalnie wysoki poziom kreatyny w mięśniach więc dodatkowa suplementacja nic im nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Przyjmuję standardowo, 5g w DNT i 10g w DT

Jest możliwość żeby sprawdzić jej poziom? Jakie są normy które pozwalają jej działać?


Zmieniony przez - Mistrz0321 w dniu 2017-10-21 08:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie kojarze by bylo badanie, ktore pozwoli na to, aby okreslic jej poziom w tkance miesniowej, lec dalej z cyklem, zobaczyz co bedzie sie dzialo

rozumiem, ze kwestie diety sa dograne?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Nie powiem że mam ścisła dietę od A do Z. Jestem stosunkowo młody (18lat) więc wydaje mi się że dieta jako tako jest zbędna, gdyż metabolizm i tak już mam szybki. Nazwałbym to raczej zdrowym odżywianiem. Brak słodyczy itp, Dietę opieram o dobre wegle złożone (makaron, ryż, ziemniaki, chleb razowy i wafle ryżowe) białko (mięso, jaja, twaróg, sery) i tłuszcze (masło, oliwa z oliwek, olej kokosowy) w odpowiednich proporcjach.
Tak jak już wcześniej wspominałem obcialem ostatnio wegle o prawie 100g gdyż zalewalo mnie tłuszczem i niezbyt dobrze się czułem. Ewentualnie tutaj mógłbym się dopatrywac przyczyn że nie rosnę, gdyż moja kaloryczność jest około 400kcal mniejsza (2800-2900kcal) niż wyliczylem ze wzorów (3200kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ważysz się co ok tydzień? Mógłbys sprawdzić czy jesteś na redu czy masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Planowo powinienem być na masie.
Generalnie gdy jadłem równo 3200kcal, w tym 400g wegli to rosłem nawet 2kg na miesiąc i przybrałem też wtedy 1% tkanki tłuszczowej.
Gdy zjechalem z wegli o 100g zanotowałem wzrost ok. 100g w przeciągu tygodnia, poprawiła się też sylwetka (brak wzdętego brzucha i lepsza psychika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jedzac orientacyjnie, na oko musimy liczyc sie ztym, ze efelty moga byc nieco gorsze podczas cyklu, czy ogolnie biorac pod uwage sport jakim jest kulturystyka, niz w przypadku, gdybysmy mieli jakis zarys diety, ktory bysmy starali sie trzymac. niekt nie mowi, zebys jadl wszystko wyliczone co do grama. W przypadku budowania masy miesniowej, nie tyllko wazna jest podaz samych kalorii, ale i to, co wchodzi w ich sklad, czyli podzial na bialka, wegle i tluszcze, jak i ich odpowiendie proporcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cynk jaka forma

WHEY premium