SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2012
Witam mam pytanie czy kreatyna na redukcji to dobry pomysł ochrony mięsni i czy nie przeszkadza ona w spalaniu fatu?? zamieszcze liste suplementów które zamierzam brać podczas cylku i proszę o opinie:)
Thermo Speed Extreme 3 x 1 caps / dziennie
Cell Pump 2 x 9 gram /dziennie
ZMA apteczne na noc :)
Omega 3 2 x 1 caps /dziennie
Vitaminki 1 x 1 caps / dziennie
Activita Amino Power 2 x 5 caps / dziennie
i teraz najwazniejsze Efedrynka 2 caps razem z 2 caps TSE oraz 2 x Aspirin C - jedna porcja 3 razy w tygodniu w dni treningowe siłowe, nie moge jej brać cześciej bo powoduje ona u mnie nadcisnienie ale 3 razy w tyg z przerwami nie odczuwam negatywnych rezultatów:)

Odrazu piszę bo zaraz ktos wyskoczy mi z dietą i treningiem wszystko dobrze ułozone nie idealnie ale dobrze:)

małe info o mnie staż 2 lata
wymiary:
Wzrost 180 cm
Biceps 41 cm
Udo 70 cm
Pas 80 cm
Klatka - nie mierzona ;p
Poziom BF ?? nie wiem - napewno nie mały xD
głownym moim celem jest pozbycie sie tłuszczu z brzucha i klatki piersiowej, to ostatnie jest najbardziej irytujace ;/ może lipomastia ;/
Ok wiec napisane teraz proszę ocenic suplementy i może jakieś propozycje żeby coś dodać:) pozdrawiam ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
możesz śmiało brać kretke,poza tym efka w dni treningowe fajna sprawa daje dobrego kopa na treningu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock+Storm... małe pytanko;)

Następny temat

Kreatyna, siłownia i boks

WHEY premium