SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna na boks dawkowanie

Wysłana -
Siema, zaczynam swój pierwszy cykl z jabłczanem +bcaa.
Chodziłem na siłownie pól roku
Waga 83kg wzrost 190 wiek 18
I moje pytanie brzmi jak dawkować bcaa i kreatyne trenuje boks 5 razy w tygodniu, bardzo mocne treningi godzinne-póltora godzinne. Parę w łapach mam ale chce się wspomóc suplami, z tego co czytałem to najlepsza opcja by bylo w dt brac rano i po treningu krete a bcaa przed i po treningu po 5g tego i tego a w DNT raz dziennie 5g kreatyny. Co o tym myślicie?
Przepraszam że tak chaotycznie, ale piszę w trakcie zajęć.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kreatyne 5 g dziennie , Bcaa 1g / 10 kg masy przed lub popijasz w trakcie treningu
Wysłana -
Po 5g dziennie w DT i DNT? i czy rozłożyc te 5g na 2.5g rano i po treningu kolejne 2.5? Czy jak?
Wysłana -
Obojętnie , dajesz 5 g dziennie . Pora dawkowania obojętna
Wysłana -
Dzięki wielkie, Reasumując w dt i dnt po 5g dziennie a bcaa tylko przed treningiem te 8g bo w czasie treningu sw odpada bo kolka lapie, jedynie tylko usta moge przeplukiwać woda. Zawsze myślałem ze bcaa po treningu też ale cóż..

Zmieniony przez - Adamsek w dniu 2018-04-11 11:37:09
Wysłana -
Przed spokojnie możesz dać 10 g , reszta Ok
Wysłana -
Zrobie tak jak mówisz, dzięki, ma ktoś jeszcze jakieś sugestię?
A co polecacie zjeść odrazu po treningu bokserskim, jakieś węgle czy bialko?

Zmieniony przez - Adamsek w dniu 2018-04-11 12:04:58
Wysłana -
wszystko powiedział Ci już flex
mogę jedynie dodać w kwestii kreatyny, że możesz stosować w cyklu 2x5g w treningowy dzień, i 1x5g w neitreningowy lub cały rok w sposób jaki podał Ci już wyżej flex ale przy Twoim sporcie pozostałbym przy sposobie flexa

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-04-11 12:09:25
Wysłana -
Właśnie sam nie wiem czy caly rok na spokojnie czy cyklami przyj**ac
Wysłana -
A jak jestem ostro zajechany, może bcaa pomoże ale z góry kupiłem zma,mogę to wszystko połączyć? Zma przed snem tylko
Wysłana -
nie ma żadnych przeciwskazań, zma przed snem, bcaa przed treningiem, cudów się nie spodziewaj, jak jesteś zajechany to może coś w odżywaniu leży?
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź