SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna na boks dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
Zajechany no może dramatyzuje, nie jest źle, własnie czasami nie mam czasu nic zjesć przed treningiem polecasz coś? Jakas kasza i kurczak w pojemniku? Bo nie mam pojecia co przed/po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zacząłbym od początku i zadał pytanie, czy masz ustabilizowaną kwestię diety? wiesz ile masz spożywać kcal, rozkład makroskładników i czy się stosujesz do tego?
w kwestii braku czasu przed treningiem, to wystarczy zrobić shake np. zblendowany ryż, kasza lub płatki jaglane, do tego odżywka białkowa i trochę tłuszczu, np olej kokosowy czy masło orzechowe, albo orzechy do przegryzienia po prostu i masz posiłek, który możesz zabrać wszędzie, a wchłonięcie to kilkadziesiąt sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
Nie mam, staram sie jesc zdrowo i duzo bialka, tyle z mojej diety, rozpisanie diety to dla mnie czarna magia, nawet bym mogl jesc codziennie przez pol roku ten shake o ktorym mowiles zeby tylko nie liczyc zapotrzebowań, bmi i tych spraw.. i w którym momencie najlepiej tego shake wypić, i co do niego dokladnie wrzucic? Moglbys mi napisac? Bo aktualnie jestem na wykladzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
Nie mam diety, staram sie jeść zdrowo,i jak najwiecej bialka, rozpisanie diety to dla mnie jakas czarna magia, nawet bym mogl jesc przez pol roku tego shake zeby tylko nie liczyc tych zapotrzebowan,bmi i tych spraw, jesli moglbys mi napisac co wrzucic do tego shake i w ktorym momencie go spozyc, przed treningiem czy cos to by bylo bardzo fajnie, jestem na wykladzie i ni3 za bardzo moge teraz pisac, dzieeki stary z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
D



Zmieniony przez - Adamsek w dniu 2018-04-11 15:21:33

Zmieniony przez - Adamsek w dniu 2018-04-11 15:51:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ja przy SW jednak bym sie kopusil o duplementacje stala, do tego beta-alanina i jest komplet
mozna sie pobawic w inne produkty, jak stacki dla fighterow, jak masz nieco grosza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
TomQ, czyli 5g w dt przed treningiem a w dnt rano + 10g bcaa 30 min przed treningiem, zma na sen i dorzucić do tego beta-alanine? czy wjechać na cykl z jabłczanem 10g w dt i 5g w dnt,i jak się skończy kreatyna to odczekać i wjechać w beta alanine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
TomQ, czyli 5g w dt przed treningiem a w dnt rano + 10g bcaa 30 min przed treningiem, zma na sen i dorzucić do tego beta-alanine? czy wjechać na cykl z jabłczanem 10g w dt i 5g w dnt,i jak się skończy kreatyna to odczekać i wjechać w beta alanine?
sorry za te dwa posty wyżej, myślałem że jeden sie nie dodał bo internet uciekł :D


Zmieniony przez - Adamsek w dniu 2018-04-11 19:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
daj po 5g, dorzuc BA i bedzie ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
a czyli stala suplementacja 5g w dt i dnt kreatynką + beta alanina? nie wiem za bardzo co ta beta alanina jest i w czym ma mi pomóc ale może poczytam :D dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konsultacja w dawkowaniu supli

Następny temat

Przedtreningówka + spalacz

WHEY premium