SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, od 2-óch miesięcy jestem na redukcji na IF
Waga spadła, obwody równiez, wygląd zdecydowanie na +, także jestem ogólnie zadowolony.
Ponieważ jest to mój pierwszy IF mam pytanie dotyczące stosowania monochydratu na tejże redukcji, a brzmi ono: czy moje mięśnie nawodnią się i zwiększą swoje obwody, tym samym "napompują się" podczas stosowania?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Kombinujesz jakby to byla jakas filozofia straszna - nie lepiej wziac calosc po posilku potreningowym? Na pewno masz tam wegle ktore spowoduja wyrzut insuliny wiec temat zalatwiony a i nie bedziesz musial pamietac o braniu po kilka razy w ciagu dnia.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak
tylko nie wiem czego po kreatynie oczekujesz?

jesli juz kiedys brałes to wiem mniej wiecej czego
jesli nie to pamietaj że nie kazdy 'rosnie; po kreatynie i nie kazdy ma takie same efekty

ps.
jedz minimum 8tygodni

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Kreatyna w pewnym stopniu pomoże Ci chroniąc mięśnie przed spadkami, ale nie licz na to, że obwody pójdą w górę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To będzie mój pierwszy cykl kreatynowy, także nie wiem czy na mnie będzie działać, nie sprawdzałem jeszcze
A co do obwodów to tak właśnie myślałem że nie zwiększą się bo przecież na IF wypłukuje się glikogen z mięśni który zatrzymuje wodę, a kreta "nawadnia" mięśnie
Lepiej poczekać z kreatyną na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
kreatyna napewno nie zaszkodzi tylko musisz pic duzo wody zeby trzymac to nawodnienie bedac na deficycie kalorycznym pewnie masy nie zbudujesz ale bedziesz mial wiecej sily na treningach

Zmieniony przez - awax w dniu 2013-07-01 16:37:52

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ja bym wolał poczekać. Jednak nie będzie źle jak zrobisz go teraz w trakcie redukcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
panowie

Jestem na IF - 3 godzinne okno zywienia

jak sie ma stosowanie kreatyny mono Z FAZA NASYCENIA

wiem ze krete mam brac przy jedzeniu (wiec pewnie musze sie zlapac w 3 godzinne okno)

problem w tym, ze nie wiem czy kreatyna w nasyceniu brana 4 razy w ciagu dnia, zadziala tak samo jak faza nasycenia brana 4 razy w ciagu 3 godzin ....

ogolnie mono juz bralem z nasyceniem, ale nie na ifie :/

dzieki za info

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
dlaczego przy jedzeniu?i faza nasycenia nie jest wymagana.Kretke dał bym bezposrednio po treningu,nie wiem jak wyglada twoje odżywianie,pijesz jakiegos szejka po treningu czy leci posiłek normalny?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
co do krety to mam w info zeby to brac na czczo na 30 min przed posilkiem

po silce mam 2h postu zanim zaczne okno

wiem ze faza nasycenia nie jest wymagana, ale jest mile widziana (przeze mnie) i niestety nie wiem jak ja wprowadzic w zycie w tych warunkach (no bo przeciez nie wszamam na 1 raz 30g krety, a tez nie wiem czy organizm wchlonie 30g spozyte w 3h odstepie czasu :/// ), o ktorych wspomnialem, ale ogolnie chyba sie nie da

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
daj 10 mg zaraz po treningu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
no ta ale zobacz jak dam od razu po treningu z dextroza to w sumie strace na spalaniu tluszczu ktore no niby na ifie jest najwieksze w czasie po skonczonym treningu a po jedzeniu

I'm doing my best . . .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko zacząć? Co potem?

Następny temat

rady, rady i jeszcze raz rady

WHEY premium