SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna- konkretne pytania :)

Wysłana -
Zdaje sobie sprawę że temat kreatyny jest wałkowany w wielu postach jednak planując swój pierwszy cykl tym suplementem chciałbym trochę spersonalizować pytania konkretnie do swojej osoby :)

Jestem osobą o szczupłej budowie której ciężko przybrać na masie- obecna dieta 3tys kcal

- Jaki konkretnie monochydrant polecacie ?
- W jaki sposób- w jakich ilościach i z jaką częstotliwością go stosować?
- Czy lepiej rozpuszczać w soku czy dextrozie? Czy to bez różnicy
- Czy w dni w które swoją dietę wspomagam białkiem- mogę do shakea dodać kreatynę ? :)

Z góry dzięki za każdą odpowiedź !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1 np https://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html
2 w treningowy 5g przed i po treningu w nietreningowy 5g np z rana
3 w niczym, wsyp do buzi i popij wodą
4 mozesz dorzucić jeśli szejka stosujesz okołotreningowo
Wysłana -
adam65
Zdaje sobie sprawę że temat kreatyny jest wałkowany w wielu postach jednak planując swój pierwszy cykl tym suplementem chciałbym trochę spersonalizować pytania konkretnie do swojej osoby :)

Jestem osobą o szczupłej budowie której ciężko przybrać na masie- obecna dieta 3tys kcal

- Jaki konkretnie monochydrant polecacie ?
- W jaki sposób- w jakich ilościach i z jaką częstotliwością go stosować?
- Czy lepiej rozpuszczać w soku czy dextrozie? Czy to bez różnicy
- Czy w dni w które swoją dietę wspomagam białkiem- mogę do shakea dodać kreatynę ? :)

Z góry dzięki za każdą odpowiedź !

Nie widzę tutaj tej "personalizacji"...
1. Polecam https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html
2. W stałej dawce 3g dziennie lub w cyklu 5g nietreningowe, 10g podzielone na dwie porcje w treningowe dni, pora obojętna np. rano i po treningu
3. bez różnicy, na forum spotkasz się w dużej części (w tym i ja) sypanie prochu do buzi i zalewanie wodą
4. możesz mieszać, nie pogryzie się
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź