SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna kiedy ponownie zaczac po powrocie na silownie po kilku latach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Witam,
Panowie mam pytanie. Trenowałem kiedys trzy lata na silowni po czym nastapil taki sam okres przerwy. Obecnie powrót po tych trzech latach przrerwy- cwicze od dwoch miesiecy. Dieta dopięta. Siłownie poznałem dosyć dobrze, cwiczenia, podstawowe i troche bardziej zaawansowane zasady- z tym nie ma problemu. Pamiec miesniowa jest bardzo dobra. Mozna powiedziec iz juz w pelni oswoilem sie na nowo z zelastwem. Kiedy byscie wrzucali kreatyne u takiej osoby jak ja? Mowi sie o tym ze po ok 6 miesiacach od momentu rozpoczecia cwiczen, ale jest to zwiazane z nauka mechanizmow, filozofii, diety itp. Jak to jest natomiast u takich osob, ktore znaja temat, ale wracaja po duzej przerwie. Dodam ze jestem w chwili obecnej na redukcji bo obroslem tluszczem, ale ucinam malutko ok. 200-300 kcal dziennie, dochodzi do delikatnej rekompozycji po takiej przerwie a i pamiec miesniowa robi swoje. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie? Moze znacie jakies badania? Dzieki i pozdrowienia.

ZDROWIE TO WSZYSTKO !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
Kreatyna w kazdej chwili mozesz dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Ja bym już wrzucił na Twoim miejscu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ucinasz 200kcal dziennie? powodzenia z redukcja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
czellista
ucinasz 200kcal dziennie? powodzenia z redukcja


nie wiesz z jakiego pułapu zaczął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
200-400 czasami lekkie cardio zalezy od dnia. Chce tez skorzystac z tego ze wracam na silownie bo dluzszym czasie i wykorzystac potencjal rekompozycji w jak najwiekszym stopniu. Z tad jedynie delikatna obcinka kalorii. Narazie idzie ladnie. Jak przyhamuje to zrobie mniej kalorii badz wiecej cardio, ale to jest inna kwestia. Poza tym nie spieszy mi sie i nie od dzis wiadomo ze mozna robic takie redukcje a nawet na izokalorycznej diecie wykorzystujac takie czy inne aktywnosci ruchowe- z czasem powolutku cos dodajac- ruch albo obcinka kalorii gdy efekt zwalnia. Dzieki kolegom za odpowiedzi- wrzuce sobie juz ta kretke 5g po treningu brana ciagle jak radzicie. Pozdro

ZDROWIE TO WSZYSTKO !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Aha jeszcze małe pytanko- czy moge wymieszac sobie kretke z odzywka bialkowa i zmiksowac z bananem i wypic po treningu?

ZDROWIE TO WSZYSTKO !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 134 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36591
można wszystko zmiksować , często tak robię po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Świetnie dziękuje Panowie nie mam więcej pytań. Pozdrowienia

ZDROWIE TO WSZYSTKO !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Kolega nie miał na myśli, że ucina 200 kcal codziennie, tylko że jest na ujemnym bilansie kalorycznym -200 kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Dokładnie:)

ZDROWIE TO WSZYSTKO !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orotan kreatyny

Wiecej