SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna jako jedyny suplement

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc,
Czy to ma sens zeby przy nabieraniu masy brac tylko kreatyne, bez dodatkowych odzywek bialkowych? Moze ktos stosowal te metode i moze podzielic sie swoimi spostrzezeniami?
Poza tym, kreatyne warto podobno mieszac z glukoza - w jakich proporcjach?
Pozdrawiam

Plusik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Jeśli masz dobrze zbilansowaną dietę(białko-2g/kg wagi,węglowodany-6g/kg),to wszystko w porządku.Glukoza dobrze transportuje kreatynę do mięśni-wskazana po treningu(20-30g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyczytalem, ze kreatyna powoduje gromadzenie wody w miesniach (chodzi mi glownie o mase). Czy po zakonczeniu cyklu calosc powraca do stanu sprzed cyklu (masa jest tracona) czy sa jakies zyski na objetosci miesni?

Plusik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Po cyklu troche wody zejdzie, ale ogolnie masa miesni sie zwiekszy. Jesli jest to Twoj pierwszy cykl kreatynowy, laczac go z dobra dieta, efekty Cie mile zaskocza.

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za informacje. Zobaczymy co z tego bedzie :)

Plusik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
A ja sądzę, że tylko z odpowiednim trenerem i dobrze przez niego rozpisaną dietą idzie fajnie mase zatrzymać po pierwszym cyklu kreatyny! Większość ludzi biorąc kreatynę pierwszy raz nie ma pojęcia o diecie i cwiczeniach i opierają się tylko na suplemencie (czyt: kreatyna) i już nie dbają o białko, czy zapotrzebowanie na węglowodany. I tak masy z tego nie mają, a często bywa tak, że nawet siła im nie zostaje!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co macie na mysli jako "odpowiednia dieta"? Mam dostep do duzych ilosci dobrego bialego serka - moze byc? No i ile trzeba by go dziennie zjesc :)
Pozdrawiam



Plusik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Plusik: dobra dieta, to nie samo białko, są jeszcze węglowodany, witaminy, odpowiednio duża ilość wody itd.

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, ale czy bialy ser moze byc czy tez bede sie tylko niepotrzebnie napychal i nic z tego nie bedzie?

Plusik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
jako uzupełnienie białka może być, ale pamiętaj jeszcze o pozostałych składnikach diety!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna w napoju???

Następny temat

hej

Wiecej