SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna instant mmultipowera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no,mmama problem, cwicze 6 miechow i kupilem sobie keatyne multipowera, czy dobrze zrboilem, jak cwiczyc, ab7y nie staracic kasy wydanejj na te kreatyne, oraz aby mi masa i sila rosly, prosze o konkretne odpowiedzi, !!!
Z GORY DZIEKI!!!!!!

Multipower
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
witam wszystkich :) muszę potwierdzić słowa jednego z przedmówców na mnie też lepiej zadziałała kreatyna z olimpu niż z multipowera ten pierwszy raz "zrobiłem" właśnie tą pierwszą ta druga kreatynka bardziej mnie rzeźbiła niż rozbudowywała ale wiadomo samemu trzeba wypróbować co na własny organizm lepiej działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1799
Witam
Zrobiłes bardzo dobrze kupujac kreatynke,ćwicz jak cwiczyłes do tej pory zarzywaj kreatynke a sam zobaczysz jak ci masa bedzie rosła i siła

Dążyj do doskonałości
Mistral

Dąż do doskonałości
Mistral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ma jakis dluzszy okres waznosci to zostaw na 3miechy te kreatyne, uloz sobie odpowiednia diete i cwicz.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Kupując właśnie tą kreatynę postąpiłeś bardzo dobrze, bo to chyba najlepsza kreatyna. Ale jeżeli trenujesz dopiero 7 miesięcy, to może ona jeszcze poczekać trochę zamin ją weźmiesz... Nie ma się co spieszyć, na razie skup się na treningu, dobrej diecie, a na kreatynę przyjdzie jeszcze czas. Moim zdaniem weź ją po wakacjach.

Radosław Saganek
[email protected]
www.dso.z.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi się właśnie kończy ta kreatynka. jest dobra ale olimpu na mnie lepiej działa.

ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Właśnie ja przy okazji chciałem sie zapytać dlaczego odradzacie kreatyne gościom (mi również) którzy ćwiczą od niedawna np.ok 6-7 miechoof?Czy to dlatego że przy dobrej diecie i treningu mogąmieć takie same efekty (albo chociaż podobne)i to strata kasy , czy dlatego że póżniej może już na nich mniej działać, bo nie ma przecież jakichś no nie wiem innych nieporządanych skutków oprócz przyrostu masy i siły i to nieważne ile koś ćwiczy??? (Po waszych wypowiedziach na ten temat ja postanowiłem z tym jeszze zaczekać)

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego ze na poczatku ma sie i tak dobre efekty i organizm szybko rosnie i nie trzeba zadnych specyfikow bo to wszystko osiagniesz na poczatku i bez nich. A w przyszlosci kiedy bedziesz mial zastoje dany specyfik nie bedzie tak na ciebie juz dzialal jak za pierwszym razem.
Do tego to tak jak mowisz strata kasy!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
No widzisz multipower (podobno najlepsza kreatyna:) nieeeeeeeeespieeeesz sieeeeeeeeee poooooooooooczekaaaaaaaaj trrrrrroche jeeeeeeeeszcze pocwiiiiiiiiicz poukładaaaaaaaj dieeeeeeeteeeeee spooooooookoooooojnie no jednym słowem weź przykład ze mnie ja też planuje poczekać jeszcze kilka miechoof a na dodatek zaoszczędze jeszcze kase hehe :)

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam pytanie ile wy cwiczyliscie kiedy pierwszy raz wzieliscie kreatynke??? mi sie wydaje iz kazdy potrzebuje suplementow w innym czasie niz rowiesnik. roznie odbierane jest to przez nasz organizm. jedni potrzebuja kreatyny szybcie inni pozniej . czlowiek uczy sie na bledach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wziełm kreatyne multipawera po 2 miechach i jestem super zadowolony - i na 100% zadziałała i teraz tez qupuje multipawera jest dorga ale super dobra
Big brat denerwujesz mnie pod kazdym twoim postem ;-((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Ja wzielem Olimpa po 5 miechach ciwczenia i to byl muj blad. Tylko ze ja wtedy nie wiedzialem co to jest dieta. Wtedy to bym se gainera zapodal a nie kreatyne. LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki

Następny temat

szkodliwa kreatyna!!!!

WHEY premium