SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i senność, lekkie kłucie serca.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 59
Witam !
Wczoraj sb zjadłem 2.5 g kreatynki,wszystko git, efekt był odczuwalny. Dzis rano 3g na pusty żołądek i za 20 minut zjadłem 2 kanapki z masłem, sałatą, pomidorem , ogorkiem i jakaś szyneczką. Potem za jakieś 30 minut zjadłem 2 lody . Po dwudziestu minutach, na lekcji bardzo mi się chciało spać, oczy mi sie same zamykały, pierwsze dwie lekcje tak miałem, potem 3 lekcja i było już dobrze. Na dodatek gdy dotykalem prawą noge Koło kolana po wewnętrznej stronie, to czułem szczypanie, to miejsce zaznaczone na czarno http://screenshot.sh/n7SmDlGblFOeJ . . Wypiłem po kanapkach szklanke herbaty nieslodzonej i 0.5 l wody, potem po lodach z 350ml wody.
Kreatynke zamawiałem tą z tej strony, smak cytrynowy http://allegro.pl/show_item.php?item=5371035216&snapshot=MjAxNy0wMy0yMFQwNjoxOTozNlo7YnV5ZXI7Mjc3ZDFjMzMwYTU1ZjMxNWYzOTViNzYzZjlkOTg5ZTI3ZmM4NGJkNzRmNzNhMDc3N2FmMTM5NmMyNzAwNDczNA== . Dodam jeszcze, ze troche szybcie mi serce biło i takie lekkie kłucia kilka razy i lekko mi rece latały. Brać dalej tą kreatyne ? Na razie ćwiczę z pomocą swojej masy ( 60kg, wzrost 179cm) brzuszki,pompki itd, za tydzień mam zamiar chodzić na siłownię. Proszę o pomoc , Pozdrawiam :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 59
Dodam jeszcze, że biorę tabletki i krople do nosa od Alergi, nazwa "Zyx" . Alergie mam już z 10 lat, na kurz, sierść zwierząt i kwitnięcie niektórych roślin. Zyx biorę codziennie po jednej tabletce od 3/4 lat, kiedyś miałem jakieś mocniejsze tabletki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
spac Ci sie chcialo od cukru, korzystaj z produktow wyzszej jakosci.
co do kłucia serca, tutaj wg mojej opinii przypadek. byc moze w Twojej diecie brakuje np magnezu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dokładnie, wątpie że było to spowodowane kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 59
Czyli ta kreatyna co kupiłem ma słabą jakość ? Wziąłem najtańszą, bo kolega co ćwiczy na siłce 3 lata, mówił mi, że to tylko monohydrat i droższe są niektóre, bo bardziej znana firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 59
A to szczypanie przy dotykaniu mięsna czym mogło być spowodowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
krystiak091709
Czyli ta kreatyna co kupiłem ma słabą jakość ? Wziąłem najtańszą, bo kolega co ćwiczy na siłce 3 lata, mówił mi, że to tylko monohydrat i droższe są niektóre, bo bardziej znana firma.


to akurat jest prawda, jakiej firmy ta kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 59
Ostrovit, u góry jest link gdzie kupiłem ją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Remik jest link w temacie, Ostrovit

Szczypanie ciężko powiedzieć, może to przypadek po prostu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skinny fat, redukcja zamiast rekompozycji?

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium