SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i przedtreningówka - czy konieczna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Witam!
Czy przedtreningówka (konkretnie Shock Therapy - bo ta działa na mnie najlepiej), podnosi jakoś działanie kreatyny albo ma tylko funkcje pompującą i motywującą?
Pytam, czy jest sens kupowania tak drogiej odżywki tylko i wyłącznie do tych dwóch celów? pompe mam zawsze, motywację tak samo :)
Czy nie lepiej kupić samej argininy przed treningiem?
Mam do wydania ok 200 zł w tym chce kupić mono Universala Creatine (55zł)
Co polecacie?


Jak zawsze mam wrażenie że w dziale z odżywkami zadaje głupie pytania ;)

Dodam, że mam omega3, magnez, witaminy, BCAA (które popijam podczas treningu), mam białko. Misiałbym kupić tylko tą kreatyne ale czy to wystarczy na cykl? A może jakąś lepszą kreatynę, bo tej wogole nie znam?

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2011-05-04 08:23:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Możesz sama AAKG kupić nie musi być Shock.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Dzięki Majkel, jednak mam jeszcze jedno pytanie.
Czy gdybym nie kupił nic przedtreningowego, kreatyna (Universal Creatine) zrobi swoje? Czy efekt byłby lepszy z przedtreningówką?
Samą kreatynę bym brał + magnez + witaminy + omega3. O diecie nie wspominając bo jest 365 dni w roku.

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2011-05-04 10:22:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Tak zrobi swoje, booster przedtreningowy ma na celu poprawic komfort treningu,

z nim/bez niego efekty beda takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Właśnie o to mi chodziło!!
Dzięki, wobec tego z no boostera zrezygnuje i zostaje troszke forsy.
To wobec tego skupić się tylko na tym mono czy może jakiś stack?
Dodam że trenuje siłowo 3 lata i miałem już niejeden kontakt z boosterami i kreatynami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
ja osobiscie juz na stacka sie raczej nie zdecyduje, wole zakupic zwykle mono/jablczan,

wedlug mnie niema zadnej roznicy, ale to tylko moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Wobec tego Universal Creatine będzie si?

Zaczne od poniedziałku, do końca tygodnia leczenie po wczorajszym maratonie! Ledwo żyje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Tak bedzie ok.

zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
bedzie ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Bardzo Wam dziękuje!
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Panowie zapytam jeszcze tutaj o coś.
3 dni w tygodniu biegne do pracy, z pracy różnie.
Jeśli jednak jest to trening biegowy ranny (30 minuit wcześniej wypijam roztwór izotoniczny z węglowodanów CARBO 25 gram oraz BCAA 10 gram) to kreatyne wypić z tym napojem czy po dobiegnięciu do pracy przed posiłkiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hemorush + Micronized creatine

Następny temat

Odzyweczki

WHEY premium