SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i gainer.. czy tak wolno ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 495
Witam

Mam jedno szybkie pytanie.... czy moge zażywać kreatyne z gainerem..tzn.
kreatyny nie można łączyć w jeden porcji z odżywką białkową/odżywką zawierającą białko .. czyli moge zaraz po treningu wziąść kreatyne i popić to gainerem ?!

Pozdro i dzieki za wszytkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
no i ja robie tak samo
pije se CP natural z monster masem (all z woda) i muszę powiedzieć, że smak nie jest urokliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tak można o ile rozpuscisz to w wodzie a nie w mleku ponieważ tłuszcze utrudniaja i opoźniaja wchłanianie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
ZROB SOBIE ODSTEP 15 MINUT.
CHOC mozna zauwazyc ze w niektorych gainerach jest dodawana kreatyna

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47537
Można ? Ja zawsze byłem przekonany, że trzeba odczekać z 20 min, aby kreatyna się wchłoneła...

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47537
No właśnie np. Gain bolic 6000, takiego też aktualnie pijam, jakie tam ma zadanie te 1500 mg kreatyny na 100 gram produktu to nie wiem :P

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 495
A ile powinien wynosić odstęp czasu miedzy kreta a gainerem ( z mlakiem) ? 0,5 h ? 1 h ?

Mam do pół godziny po treningu na spożycie jakiegoś posiłku (inaczej efekt pracy na marne)...
A jesli wypije zaraz po siłce gainera a powiedzmy po godzine wezme krete ?

To nie jest żaden problem , moge odstawić gainera... pytam sie czysto informacyjnie w razie gdybym nie był w stanie wrócić z siłki do chaty i zrobić sobie porządnego posiłku mógłbym to zastapić częsciowo gainerem

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
mozna ale lepiej odczekac 20-30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Zborek okienko anaboliczne trwa ok godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To kup Carbo rozmieszaj z woda i kreatyna i pij tylko po treningu jak nie mozesz bez mleka po 40 miutach posiłek potreningowy
a Gainera se stouj w szkole/pracy kiedy nie mozesz zjesc normale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 495
Nie ,według nowego Men's health !!!
Naukowcy z Japonii , USA itp. udownodnili na setkach osób że masz pół godziny po siłowni ! hehehe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
oijaz te badania

na razie sa to pierwsze ktore takie cos wciskaja :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myslicie?

Następny temat

Opinie o tej odzywce ?

Wiecej