SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i dziewczyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jak to jest z kreatyna i dziewczynami. Czy one tez bez problemu moga to brac ?? sa jakies ruznice kiedy bierze to dziewczyna a kiedy chlopak i czy nie ma zadnych zastrzezen do zarzywania przez dziewczyny ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jezli chce naprac troche masy/trenowac bardziej intensywnie - czemu nie
Ale mysle ze wtedy lepszym rozwiazaniem byłyby dawki 0,03gr/kg masy ciała bezposrednio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
mudziny
przepraszam bardzo, a czy my /k/ to jakas inna rasa? /pyt. retoryczne/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
rasa masowych rzezbiarzy - taki paradoks
tzn. wszytkie masowo zawsze robią rzezbe

a raczej przewaznie
pewnie dlatego dla niektorych to takie dziwne

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-16 23:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no przepraszam jesli Ciebie obrazilem ale poprostu przynajmniej ja razdko slysze o braniu odrzywek przez dziewczyny wiec chcialem sie spytac.:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nikogo nie obraziles - bez obawy

ogranizm jednych i droogich dziala tak samo /prawie ze/ i nie ma czegos takiego, jak soople 'for women only' / 'for men only'*

* niepotrzebne skreslic

ich branie zalezy wylacznie od celu - te akoorat 'nieznacznie' sie rooznia /permanentne rzezbiarki vs permanenti masowcy/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Spokojnie możesz brać kreatynę. Dla obojga płci jest atrakcyjnym suplementem zabezpieczającym źródła energii prowadzącym do osiągnięcia lepszego wyniku w sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak tylko to nie ja bo ja jestem mezczyzna :P ale chodzi mi o kolezanke bo jej zalezy na masie i jej doradzilem kreatyne i troche cwiczen :) dzieki wam za wszystkie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zwolnij troche
kreatyna to nie wszystko, jesli kolezanka chce zdobyc mase; podstawa w boodowanniu masy jest dieta; wpierw polec jej odwiedziny w dziale trening/fitness oraz odzywianie; sooplementoojac sie kreatyna, a nie majac bazy, nie za wiele zdziala
2

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do diety to ona diete ma uluzona od dluzszego czasu a cwiczyc tez ma taki zamiar bo ja usiwadomilem co i jak tzn tak ogolnie bo sam znawca to super nie jestem :P chcialbym sie jeszcze spytac bo ona chce wszystkio wiedziec czy mozna kreatyne brac podczas hm nie chce sie zle wyrazic ... cioty ?? nie wiem jak to sie nazywa okres czy jak to ona mi takim slownictwem wyjerzdza;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"a cwiczyc tez ma taki zamiar"

moze spokojnie poczekac z kreatyna /jesli w ogoole bedzie jej potrzebna/ skoro jeszcze nie zaczela treningoow; na poczatku, przy dobrej diecie i planie trenin. powinna wiele osiagnac;
co do pyt. - tak

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-03-17 21:00:49
1

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo + WPC

Następny temat

jak brac kreatyne treca z dextroza??

WHEY premium