SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i Hmb Olimpu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem sobie niedawno Kretyne i Hmb Olimpu i zastanawiam sie zeby dorzucic jeszcze cos na mase moze jakis gainer Mct co mi poradzicie?

Gozmo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Powiem tak: twoja kreatyna i twoje HMB nie som najlepszej klasy. Jesli jeszcze nie kupiles to zamuw se kreatyne HDT i HMB Ultimate Nutrition. Gaineruw jest pelno (tani mass gain hitecha albo np top mass olimpu albo cos z USA np cos z Prolaba) LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Stwierdzenmie Kupilem oznacza ze juz to ma w domku :(( Jak massz to zazywaj i rosnij (za duze pieniadze i mala ale rosnij)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem wam tak kreatyne z hmb biore juz miesiac i widze ogromna różnice tzn. na plaskiej dorzucilem po 5kg na jedna strone czyli razem 10 kg. Jestem z tego bardzo zadowolony i na własnej skórze nie uwazam ze te produkty sa niższej jakości , niespodziewałem sie takich efektów.Po co mi inna firma jak Olimp daje takie efekty.......

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Spoko Gozmo, ale nie lepiej bylo kupic cos tanszego i lepszego ?? A zresztom ja tez kiedys bralem kretayne Olimpa i sila mi tez poszla niesamowicie ale to byl muj piersszy cykl i to dlatego. Jesli juz masz tom kreatynke i hmb Olimpa to zycze duzych przyrostuw ale na przyszlosc mozesz naprawde duzo oszczedzic kupujac lepsze i tansze produkty LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
Ja też miałem kreatyne Olimpa i Olimp Gainer MCT a efekty były zadawalające i nie uważam żebym wyrzucił pieniądze w błoto.

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Skorup podtrzymałeś mnie na duchu-)

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
No problem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Moim zdaniem kupiłeś dobry zestaw, jeśli Ci idzie to znaczy, że właśnie to na Ciebie działa, ale rzeczywiście mogłeś kupić to samo ale taniej. (A kreatyna HDT wcale nie jest lepsza od Olimpa, ale jeśli wychodzi taniej to rzeczywiście lepiej ją kupić)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na siłę dla 18-latka?

Następny temat

Bialko czy wystarczy?

Wiecej