SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Kreatyna i Białko

Wysłana -
Siemanko, zamówiłem sobie białko i kreatynę monohydrat i mam pytanie jak mam to brać. Chodzi mi o to kiedy pić białko i kreatynę ( I jak ją brać i ile) przed treningiem/rano/po? I jak łączyć białko i kreatynę razem. Z góry dziękuje za odpowiedź
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
kreatyna przed treningiem 5g po treningu 5g, w nietreningowe 5g np z rana moze być

Co do białaka to wg braków, masz wyliczone że musisz dostarczać 180g białka, ale z diety Ci wychodzi np 150 więc musisz dać 30g białka, innego dnia np dostarczysz 16og białka z diety to musisz dać 20g białka by uzupełnić do 180g.
Wysłana -
anubis84
kreatyna przed treningiem 5g po treningu 5g, w nietreningowe 5g np z rana moze być

Co do białaka to wg braków, masz wyliczone że musisz dostarczać 180g białka, ale z diety Ci wychodzi np 150 więc musisz dać 30g białka, innego dnia np dostarczysz 16og białka z diety to musisz dać 20g białka by uzupełnić do 180g.

A jak łączyć białko i kreatynę ?
Wysłana -
przecież napisałem wszystko co i jak masz stosować, o co chodzi w łączeniu białka i kreatyny ?
Wysłana -
anubis84
przecież napisałem wszystko co i jak masz stosować, o co chodzi w łączeniu białka i kreatyny ?

Chodzi o to czy mogę w jednym dniu przed treningem wziąć biało i kreatynę, czy białko po prostu w trakcie dnia?
Wysłana -
jesli brakuje Ci białka w diecie to mozesz wziąć rzem z kreatyną, nic się nie stanie, nic niczego nie zablokuje, wsyztsko się przyswoi
Wysłana -
Odżywkę białkowa stosujesz wg braków w diecie . Możesz wcale nie stosować jak dieta jest dopracowana
Wysłana -
jw bialko nie jest koniecznoscia cyklu
to tylko uzupelnienie diety, jak nie masz brakow bialka, to lecisz na kreatynie solo;=-)
Wysłana -
Obawiam się, że kolega nie ma opracowanego żadnego planu żywienia, więc prawdopodobnie chce białko spożywać 'w ciemno'
Wysłana -
jak w ciemno to ok 30g po treningu i nie ma co się zastanawiać
Wysłana -
jw po treningu szybkie priteiny zawsze sie przydadza do tego nieco wegli i bedzie ok
jednak na przyszlosc warto minimum zliczyc wszystko raz i mniej wiecej rzymac sie jakiejs bazy zywieniowej
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź