SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Kreatyna i Białko

Wysłana -
Witajcie
Mam 15 lat, ważę 72 kg mam 1,81m i chodzę regularnie 2 razy w tygodniu na siłownie od miesiąca, na ławeczce wyciskam hantla+20kg, a na łapy to hantelka +12kg. Moje pytanie dotyczy tego czy mogę brać i czy warto kreatyne+białko. Uprzedzam, że nie mam żadnych problemów z nerkami, wątrobą, sercem, oraz nie mam cukrzycy. Dziękuje za wszystkie odp :).
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie ma takiej potrzeby. Za kilka lat bardziej się przydadzą, a obecnie na pewno masz ważniejsze wydatki.
Wysłana -
Jak zaczniesz chodzić regularnie 3 razy w tygodniu i będziesz miał konkretny plan i opanujesz podstawy odzywiania to wtedy możesz kupić
Wysłana -
Z pieniędzmi nie mam problemów, można powiedzieć ze nie grają za bardzo roli akurat w tym przypadku
Wysłana -
A zacząć chodzić 3 razy w tygodniu mam zamiar od sierpnia/września
Wysłana -
Oszczędzaj pieniądze rodziców . Na wszystko przyjdzie czas , tylko w odpowiedniej kolejności
Wysłana -
Kup więc orzechy, wołowinę, oliwę itp. Nie są to tanie produkty i na nie przede wszystkim warto przeznaczyć pieniądze.
Wysłana -
domer
Kup więc orzechy, wołowinę, oliwę itp. Nie są to tanie produkty i na nie przede wszystkim warto przeznaczyć pieniądze.

J.w skup się na diecie na suple/odzywki przyjdzie czas
Wysłana -
Białko to jest jak każde inne z pożywienia, w ciemnie się nie powinno go stosować.

Co do kreatny potrenuj na siłowni chociaż z pół roku zumiennie i potem o kreatynie pomyśl.

Jak na siłownie pójdziesz to powinieneś jak na drożdżach rosnąc.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź