SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna dla kobiety ektomorficzki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
Witam , tydzień temu zakupiłam odżywkę na masę i kreatynę . Dużo jeżdżę rowerem też w domu ćwiczę hantlami , staram się ostrożnie bo mam pokrzywiony kręgosłup i niechce zrobić sobie krzywdy. Dodatkowo biorę wapń i tran .
Wedle zaleceń sprzedawcy powinnam brać pół miarki 30 min przed śniadanie i pół miarki po treningu , w dni bez treningu przed śniadaniem 30 min i przed kolacją. Rano czuje się ok, pełno energii , leprza wydolność oddechowa , znowu na wieczór jak wezmę to później boli mnie kręgosłup lędźwiowy , z 6 cm nad kością ogonową jak się pośladki zaczynają. Dopiero jak się położę na płasko to nam ulgę. Zastanawiam się , czy po całym dniu kręgosłup jest obciążony a kręta wywołuje nadmiar wody i uciski ,mam dyskopatię .
Nogi ładnie już się utytaly mięśnie się robią , i talia się poszerzyła troszkę.
Mam 176 a ważyłam nawet 50 kg , byłam na wege 3 lata teraz jednak po takiej wadzę od pół roku jem mięso . Mam bardzo szybką przemianę materii , czym więcej jem tym częściej latam do WC. Zaczęłam robić shejki z odżywką żeby żołądka nie obciążać , dodaje do niego twaróg śmietanę witaminy , czasami jajko .
Odnośnie tej krety to uchodzi mi , że pół miarki to ok 5g więc nie wiem czy 10 g dla mnie to nie za dużo jak na dzień, bo mam brać dwa razy dziennie po pół miarki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Jaka to odżywka ? Z kregoslupem byłaś u jakiegoś fizjo ? Plan treningowy masz odpowiednio ułożony pod twój problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ile masz lat?
bo wykorzystanie suplementacji wapniem, 03, d3, k2 stosuje sie raczej w dosc mlodym wieku, aby zpobiegac krzywicy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
Byłam kiedyś ale się nie chciał podjąć , stwierdził , że powinnam poszukać kogoś kto typowo zajmuje się takimi skrzywieniami ... , Ból czasami mi dokucza , na co dzień tego nie odczuwam , może się przyzwyczaiłam .
Biorę odżywkę labocore force masa i kręte z tej firmy. Dzisiaj wzięłam wczoraj ominęłam wieczorną dawkę i bólów nie było.
Dietę sama sobie ułożyłam , aby przybrać ,i 3 -4kilo w przeciągu paru miesięcy to dla mnie naprawdę cud z którego się cieszę.
Odżywka połączona z owocem , kefirem ,śmietaną mlekiem i jogurtem fajnie działa . Jeszcze z 4 kilo i będę zadowolona wtedy przestanę brać codziennie odżywki a raczej raz na kiedy , żeby zachować wagę.
Są jakieś różnice odnośnie brania krety dla kobiet a mężczyzn? Bo coś czuję , że dwa razy dziennie po 5g to dla mnie nie bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
Wiek 27, biorąc wapno przestały mnie kolana boleć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
kreatyne smialo mozesz obciac do 5g dziennie, tutaj nie ma problemu, powinna wystarczyc taka ilosc. jak na 27 lat to juz praktycznie zbytnio sama suplementacja w naprawieniu krzywicy nie pomoze, aczkolwiek bedzie wplywala na jakosc aparatu ruchu, czy tez kosci
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
Dzięki, za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Myślę, że jednak warto poszukać innego fizjoterapeutę, który pomoże w takiej sytuacji. Będzie to podstawa.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG

WHEY premium