SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna dla 14 latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam mam 14 lat i chciałem się spytać czy biorąc kreatynę w moim wieku, może to przynieść dla mnie jakieś skutki uboczne ?? A jeżeli nie to jaką kreatynę proponujecie

Michał Froleniuk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
na treningach i diecie no i wspomagałem sie suplementami (brałem prawie wszystkie suplementy i odzywki)
i trening
lato zima jesien : siła - masa - siła -masa
wiosna : zezba


pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj
kreatyna jest szkodliwa i to nie ulega wątpliwości. nieznany jest jej wpływ na tak młody organizm. ale kolego, zastanów się nad jednym - jeżeli zaczniesz brać teraz kreatyne, która jest jednym z najmocniejszych suplementów, (a wiedz, że po kilku cyklach przestaje już ona działać bądź działa słabo) to po co będziesz musiał sięgnąć za kilka lat? po prohormony? sterydy? w tym wieku wielkiej masy nie zrobisz, przyjdzie ci ona z wiekiem! dlatego oszczędź zdrowie i jeżeli planujesz mieć jakieś osiągnięcia w przyszłosci w tym sporcie to radze ci - kup sobie jakieś białko i zacznij dobrze jeść!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jakie białka polecasz ??

Michał Froleniuk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Acid, na co szkodzi kreatyna? Pierwsze słyszę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Np. białko serwatkowe Hi-Tec Protein. Mozesz to zakupic w naszym sklepie i tym samym uregulować abonament.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
najlepiej bialko serwatkowe jakiejs dobrej firmy jak masz mamonke to wskocz do www.kulturystyka.tv i wybierz sobie jakiegosa Whey'a a jak niemasz za duzo to polecam w www.rsport.pl albi innym sklepie internetowym zakupic bialko serwatkowe traca.

Jezeli Nichcesz przez neta to poszukaj w sklepach sportowych dobre tez jest ponoc Bialko HItec Proffesional - 90%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to jest jak ktoś nie wie co bierze..

szkodzi na nerki i to bardzo. no, ale przecież zawsze masz dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Chyba coś ci się pomieszało. Jest wydalana z moczem, ale nieszkodliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego, przydałoby sie tobie pare porządnych lekcji z fizjologii człowieka

narazie wychodze do lekarza, wróce za 1-2h i wytłumacze ci co i jak.





Zmieniony przez - acid w dniu 2002-05-15 10:34:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Acid z tego c wiem to nie ma jednoznacznych badan, które by wskazywały na szkodliwośc kreatny na nerki...jednak jeżeli masz jakies niepodwazalne badania to prosze daj info, bo jestem zainteresowany....

REDRUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Mnie nie interesują twoje przemyślenia i teorie. Ciekaw jestem źródeł skąd one się biorą - jeżeli takie są, oczywiście mam na myśli potwierdzenia naukowe, w innym przypadku strata twojego czasu na dowody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FARMTECH W SĄDZIE

Następny temat

oferta Trec-a

WHEY premium