SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna czy mass atak

Wysłana -
Bezpośrednio po treningu, a w domu na spokojnie pełnowartościowy posiłek.
Wysłana -
Mass Attack to gainerek jakich pełno na rynku, nie jest tutaj polecany bo nie jest sprzedawany w sklepie sfd. Jak Trizera tutaj sprzedawano to wszystkie negatywne o nim opinie kasowano, teraz wprowadzono Redox (tak samo jak trizer to nie działający spalacz + dieta bez której ten zestaw nic by nie podziałał) wiec Trizera można hejtować, a Redox najlepszy spalacz na rynku, wszystko inne nielegalne albo nie działa :D
Wysłana -
O co Ci chodzi ? Jaki masz problem kolego ? Pisz na temat albo daruj sobie swoje przemyślenia
Wysłana -
Napisałem wydaje mi się dość zrozumiale (czego nie rozumiesz, skoro opisuje fakty), jeśli chcesz możemy polemizować, natomiast Twój post nijak ma się do tematu.


Zmieniony przez - ciesIaki4 w dniu 2018-08-07 15:21:31
Wysłana -
Polemizować to sobie możesz w domu z mama jak sobie na to pozwoli , tutaj trzymaj się regulaminu
Wysłana -
"nie jest tutaj polecany bo nie jest sprzedawany w sklepie sfd." Nie z tego względu. Wystarczy spojrzeć na skład i cenę. Sztuczne podbijanie białka i cena z kosmosu. Gdyby produkt był dobry, to nikt by nie napisał, że tak nie jest. W temacie z produktami Myprotein i Bulk Powders nikt nie skrytykował tych firm.
Wysłana -
flex1976
Polemizować to sobie możesz w domu z mama jak sobie na to pozwoli , tutaj trzymaj się regulaminu


Forum chyba od tego jest żeby rozmawiać, dyskutować, polemizować, no chyba, że pan flex jest nieomylny i jego zdanie jest ostatnie w każdej kwestii, to już nie mam pytań.
Wysłana -
Oczywiście ze można , jednak w kwesti wątku zawartego w temacie . Jak ktoś wpada na forum żeby siać propagandę to niestety ale nie ma sensu z nim dyskutować
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź