SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna-czy jeszcze dobra ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10257
Mam kreatynę ,która leżała jakieś pół roku w szczelnie zamkniętym pojemniku - po prostu przesypałem do niego resztę z większej paczki .Kiedy go otwarłem okazało się ,że kreatyna nie jest całkiem sypka ale lekko zbrylona (grudki).Czy to oznacza ,że jednak złapała wodę i jest do kitu ?

Iron

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Kreatyna w tabsach niejest dobrym wyborem gdyz wolno sie w chlania a zeby z kreatyny bylo jak najwiecej pozytku musi sie szybko i latwo wchlaniac dlatego najlepszym rozwiazaniem sa kapsulki lub proszek najlepiej mikrodrbizoany czy jakos tak. To tyle reszte gozmo nawet przyzwoice napisal chciaz ja bym bral bez fazy nasycania 5 tabsow po porzebudzeniu naczczo (40 min przed sniadankiem) i zaraz po treningu takze 5 tabsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6703
Wywal ją jak najszybciej!

Na sfd od 2002 roku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7030
Co grozi przyjeciem takiej kreatyny ?

"Life is brutal and full of zasadzkas"

Ich bin gegen den Krieg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skutki mogą być PRZERAŻAJĄCE - brak przyrostów i ogólna depresja!! 8-[

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10257
Ok. dzięki za informacje ,szkoda tylko bo to była kreatyna Multipowera ((

Iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Iron ja mam to samo z megabolem ....wek(

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Kreatyna wymieszna z woda juz po 30 minutach traci swoej wlasciwosci,wiec jezeli sa grudki to...jest to sam proszek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy może ktoś mi powiedzieć jeak brać kreatyne Olimpu w tabsach ile razy dziennie itp.

Kamil Stellmach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli termin przydatności jest dobry lub niewiele przekroczony to możesz śmiało brać.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamil 19 Kreatyne Olimpa w tabletkach należy popijać najlepiej sokiem winogronowym i oczywiście glukozą jezeli chcesz brac z faza nasycenia która moim zadaniem jest nie potrzebna(producent proponuje ja po to zeby Ci sie kreatyna szybciej szkoczyla i zebys poszedl po nowa czyli z faza nasycenia:
1 Rano na czczo 4 tabsy
2 Przed treningiem 4 tabsy
3 Po treningu 4 tabsy
4 Przed snem 4 tabsy
I to przez pierwsze 5 dni a pozniej przez 3 tygodnie przed treningiem 3 tabletki i po treningu 3 tabletki przez 3 tygodnie
a bez fazy nasycenia poprostu odzruć te pierwsze 4 punkty:) oczywiście wszystko popijaj glukoza i sokiem winogronowym nie mozesz pic kawy kakao i czekolady niczego co zawiera kofeine i pij duzo wody ze 2-3 litry dziennie.wybrales moim zdaniem dobry produkt i z moim zaleceniem bedzie wchodzilo jak w maslo powodzenia

Gozmo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a Marihuana

Następny temat

Odżywki "weight gain" i chudzielce

WHEY premium