SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna bez diety? Dawkowanie.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Witam :) Mam kreatyne monohydrant i chciałbym się dowiedzieć was (ludzi bardziej doświadczonych :P ) czyjeśli będę brał ją bez żadnej diety to przyniesie ona efekty ? Teraz biore 5 tabletek przed treningiem i 5 po treningu biorę już od tygodnia. Jeśli jednak ktoś ma lepszy pomysł na jej dawkowanie lub żeby przed jej wzięciem zjeść jakieś produkty dodatkowo to będę wdzięczny za opisanie mi wszystkiego. Z góry przepraszam jeśli napisałem cos nie tak ale z kretyna i dietami nie miałem wcześniej styczności ponieważ bardziej wciągnięty byłem treningami MMA. Dzięki pozdrawiam! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
tzn masz zamier w ogole nie jesc? diete kazdy z nas ma, nie trzeba liczyc wszystkiego co do grama,
jednak jezeli jestes poczatkujacym lepiej zainwestowac w cos innego np by podrasowac miche

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Da nie da. Na poczatku twojej przygody z silownia efekty beda z treningu na trening. Mozesz ten efekt spotegowac dostarczajac odpowiedniego budulca do miesni i zapewniajac ich wlasciwa regeneracje.

Kreatyna tak naprawde to juz mikro-dodatek w porownaniu z powyzszymi. Skup sie na tym co jesz a sam sie zdziwisz kogo zobaczysz w lustrze za rok.

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
kreatynę warto wprowadzić po wyczerpaniu "potencjału genetycznego" bez użycia suplementów, jeśli jednak już się na nią zdecydowałes - polecam 10g potreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie zgodze sie. Mozna sie wspomoc kreatyna od samego poczatku. To nie SAA gdzie uzycie odrazu przeskakuje naturalne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
oczywiście, ze można i tego tyczy się 2 częśc mojej wypowiedzi, co nie zmienia faktu, ze poczatkowo pięknie "idzie" i bez niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
od patrzenia na sztange czasem juz sie rosnie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gawlak Powerlifting IPF 2016 od 14str

Następny temat

[DT] - Paramaribo reaktywacja - dziennik treningowy

WHEY premium