SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna beltor Z3 i aakg mega hardcore

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 532
Siema ja mam szybkie pytanko jutro zaczynam suplementacje kreatyny od beltora oraz aakg z treca i pytanie kreatyne brać 30 min przed czy po treningu to samo tyczy się aakg (tu na 90% jestem pewien że przed) a w dni nie treningowe 30 min Przed śniadaniem czy przed snem?

Never back down

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
aakg daj przed treningiem kreatyne mozesz dać przed lub po czy sobie podzielić dawkę na pół, w nietreningowy kreatynę keidy chcesz aakg już nie stosuj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 532
Kurde ale jak lepiej bo ludzie różnie piszą ci pseudo sportowcy na jakiś grupach na fb przed czy po. No a dlaczego w dni nie treningowe nie brać?

Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bez roznicy z ta kreatyna a jesli chodzi o aakg to po co mialbys brac w nietreningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No bo po co CI aakg w nietreningowy, nie ma żadnego wpływu na przyrost masy czy coś innego, a przed treningiem owszem rozszerza naczynia krwionośne, lepsze dotlenienie.

Nie odczujesz różnicy czy weźmiesz kreatynę przed czy po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Niby nie odczujesz, ale jednak poleca się po Anabolizm te sprawy
AAKG tylko przed treningiem, no chyba że jeszcze przed stosunkiem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
SlangYin
Siema ja mam szybkie pytanko jutro zaczynam suplementacje kreatyny od beltora oraz aakg z treca i pytanie kreatyne brać 30 min przed czy po treningu to samo tyczy się aakg (tu na 90% jestem pewien że przed) a w dni nie treningowe 30 min Przed śniadaniem czy przed snem?


kreatyna glownie po treningu, mozna dac od 5 do 10g na jedna porcje wtedy nawet, fajnie dac nieco wegli do tego lub z posilkiem potreningowym
aakg glownie przedtreningoow jezeli interesuje cie efekt pompujacy 5-8g, jak wsparcie regeneracyjne tez, to dodatkowo po wysilku i przed snem po 1-2g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ewentualnie możesz spróbować w dzień nietreningowy AAKG przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
dokladnie:) produkty oparte na arginine, ornitynie i mlizynie stosowane przed snem fajnie sprawdzaja sie aby podniesc jakosc samego snu, jego glebokosc do tego nieco GABA i spimy jak dzieci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N-acetyl L-cysteina

Następny temat

Suple na skupienie i koncentracje?

WHEY premium