SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a waga

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Witam
Trenuje na silowni od okolo 6 miesiecy
Moim glownym celem bylo schudniecie Co po czesci udalo mi sie osiagnac (zszedlem z 88kg na 73kg przy wzroscie 182 cm) dodam jeszcze ze przez ten caly okres 6 miesiecy jestem na diecie.
Chcialbym schudnac jeszcze ok 3-5 kg (szczegolnie z brzucha)
Zastanawialem sie Jaki wplyw na moje cialo A konkretniej na wage oraz wyglad mialaby suplementacja kreatyna?
Bardzo Chcialbym zbudowac mase miesniowa Ale jednoczesnie "musze" zrzucic ten tluszcz z brzucha I zastanawiam sie czy obq te cele ze soba nie koliduja.
Dodam jeszcze ze przed tym okresem 6 miesiecy Nie mialem nigdy nic wspolnego z silownia suplementacja itp itd
Wiec prosze o wyrozumialosc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
jeśli chodzi o kreatynę, to sprawdza się ona nie tylko w okresach masowych, ale i może być dobrym suplementem podczas redukcji. Czyli bez względu na cel sie przyda

Co do budowania masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszcowej, to są to dwa rozbieżne cele, które potrzebują odmiennych ilości kcal w diecie.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po pierwszym cyklu kreatynowym

WHEY premium