SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna a problem z żołądkiem

Wysłana -
Witam czy jest mozliwe ze przez kreatyne mialem wzdecia i gazy? Kupowalem w proszku biorac ja nawet i po sniadaniu lecz w trakcie dnia wiadomo co bylo... jablczan i mono... nigdy nie bralem hcl moze bedzie lepsze bo mam zamiar kupic po roku przerwy od krety.. wczesniej bralem po 10g dziennie.. gdy puszka sie skonczyla to mialem miesiac przerwy i znow puszka woec w roku 4-5 puszek szlo.. moze i za duzo? Bralem i po 3-5g dziennie ale wole wieksze dawki i do 8tygodni
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj,
kreatyna nie powinna powodowac problemow o ktorych piszesz,
jednak jak Twoj uklad pokarmowy jest delikatny, to mozliwe ze dziac sie beda tego typu rzeczy

moze warto wyprobowac mniej obciazajaca forme jak hcl
Wysłana -
Pierwsze słyszę, rozumiem że jak miałeś przerwę od kreatyny wszytsko wracało do normy ?
Jak odstawiałeś kreatyne w diecie też jakieś zmiany zachodizły
Wysłana -
Tak po odstawieniu bylo duzo lepiej.. moze wplyw miala na to dieta tzn mieszkalem 7lat zza granica juz od roku mieszkam w polsce.. wiec moze to bylo spowodowane jedzeniem.. no ale wezme hcl :)

Mam nietolerancje laktozy ale to kreatyna a nie bialko bo o wpc nie wspomne jak bym bral to co to by bylo...

Zmieniony przez - Superb87 w dniu 2018-05-09 23:29:55
Wysłana -
A w kapsach stosowałeś czy może w prochu
Wysłana -
Jest to raczej wątpliwe, ale bez wątpienia możliwe. Jednak polecam szukać problemów w diecie.

https://potreningu.pl/articles/440/przyczyny-wzdec

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-10 08:47:47
Wysłana -
Nie jedz kreatyny na pusty brzuszek. Zjedz pierw śniadanie a potem krete i będzie dobrze. I tak samo po treningu posiłek, potem kreta
Wysłana -
nawet zasadne jest wykorzystanie kreatyny okolotreningowo wraz z posilkami, moze sie to przyczynic do jeszcze lepszego jej wykorzystania
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź