SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a mocz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2478
Uważam żę to dziwne, ale biorąc kreatynę sikam jak wąż.
Powiedzcie czy to normalne, wypijam dziennie ok 3l
a więc nie mało.Biorę również glutaminę może to od niej.
To mój drugi raz, a więc chyba taki mam organizm.
Z góry dzięki.

"Życie jest za krótkie żeby być małym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalne, tez to miałem

-----------------
Prawdziwy żołnierz nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy 3 litrach to ja bym wąż na siusiaka załozył i do kibelka doprowadził ))
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2478
Wszędzie przecież mówią że przy kreatynie trzeba dużo pić.
No nie.Kumpel wypija tyle co ja i tego nie ma.

"Życie jest za krótkie żeby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
U osoby niecwiczacej roznica pomiedzy plynami wchlanianym a plynami w postacia moczy powinna byc niewielka. U osob cwiczacych trzeba uwzglednic wypacanie i zatrzymaywanie w miesniach (male ilosci wbrew przypuszceniom). Jezeli jednak roznice wejscia-wyjscia:) sa zauwazalnie duze nalezy zglosic sie do lekarza- swiadczy to o niewydolnosci nerek. Pozatym kreatyna radze popijac duza iloscia wody w przeciwnym wypadku na dluzsza mete mozesz miec przykra przygode wlasnie z nerkami.

ronowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też leje jak głupi :) Ale najbardziej po Creamassie w tamtym roku. Na imprach miałem prze***ane - nonstop kibelek . Nadmiar kreatyny jest wydalany z moczem , może ładujesz zbyt wiele ?

__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Na imprach też mam zawsze przeje**** z tym moczem i to bynajmniej nie za sprawą kreatyny hihihi :)

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
3 litry wody dziennie to wcale nie tak duzo...

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
ktos mi wyslal maila zwiazanego z tym topicem,niestety go skasowalem i nie wiem kto mi wyslal wiec pisze odpowiedz tu:
dotyczy to ludzi nie odwodnionych, i najlepiej pijacych 1-2 litry i wiecej. Roznica pomiedzy tym co wypijesz a tym co wydalisz powinna nie wynosic wiecej niz 1 szklanka, u bardzo intesywnie cwiczanych kulturystow nie powinna wynosci wiecej niz 2 szklanki. Jesli przekraczasz normy - gon do lekarza. Aha pamietaj zeby ta kreatyna naprawde sowicie popijac.

ronowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak pijesz tą wodę ?
pij szklankami często ale po 1 szklance , po jakimś czasie sie nawodnisz i nie bedziesz sikał , z moczem wydalasz kreatynine , ale wtedy gdy za wiele jej przyjmujesz , ja proponuje ( nie śmiej sie ) jedno piwko dziennie - doskonale czyści nerki i układ wydalania ( ale nie wiecej tego piwka), no i trzeba zrozumieć ,że normalny człowiek nie pije 3-4 litry wody to i sika mniej
no mam nadzieje że ta woda jest niegazowana?

a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
CZe ja to zawsze mam wrazenie jak wypije te 4 litry ze wszystko co wypilem to wydale nie wiem czy to dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o kreatynie Megabolu

Następny temat

Sports one-Aminokwasy-dobre??

WHEY premium