SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Kreatyna a mleko ???

Wysłana -
Mam male pytanie podobno (tak slyczalem) nie laczy sie kratyny z mlekiem. Czy to prawda. A jesli tak to czy oznacza to ze podczas cyklu z kreatyna wogole niemozna pic mleka czy tylko niewolno popijac porcji kreatyny mlekiem ? I jeszcze jedno jezeli wogole niemozna pic mleka to jak polaczyc kreatyne z bialkiem czy carbo ???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie powinno się pić mleka razem z kreatyną, co nie znaczy że w ciągu dnia nie mozesz go wypić. Co do białka i węglowodanów to jeśli bierzesz je np po treningu, to najlepiej 15-30 minut po kreatynie i wymieszaj je z wodą.

<: G l a d i a t o r :>
Wysłana -
Mlekiem nie mozna tylko popijac kreatyny ponewaz mleko zawiera tluszcz ktory moze uposledzic wchlanianie kreatyny.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Wysłana -
hehe to Wam troche zagmatwam....

Borsuk a co z mlekiem 0% ???? hehehe

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
Wysłana -
dorosly czlowiek , zwlaszcza ciezko trenujacy kulturysta absolutnie nie powinien pic mleka !!! mleko to bardzo zly i kiepski pomysł !! jest to typowy napoj dla wzrastajacych cielat , nie dla ludzi doroslych . nadaje sie ewentualnie dla dzieci ..... dla doroslych mleko jest zle i niezdrowe
Wysłana -
bim nie zgadzam sie z Toba w tym temacie po całości

Wysłana -
Ok pomylka to laktoza z mleka powoduje ze kreatyna moze sie zle wchlaniac:)

Moderator
Wysłana -
ale tluszcz tez pomaga laktozie:)

Moderator
Wysłana -
hehehe

męczymy dalej

zakładam że mój organizm wytwarza odpowiednio duzo laktazy enzymu "łamiącego" laktoze. Czyli laktoza nie powoduje u mnie zadnych sensacji żołądkowo jelitowych.

więc dlaczego kreatyna ma sie przy niej źle wchłaniać ??

hehehe ale jestem chamski

Wysłana -
Czyzby bylo tak samo jakby przyjmowac kreatyne z posilkiem? Trawienie ja rozwali?:) moze jakas mala podpowiedz:>?

Moderator
Wysłana -
misiu nie jestes wcale chamski , jestes po prostu nieuswiadomiony i omamiony tanimi i bezzasadnymi , zenujacymi reklamami polskiego lobby mleczrskiego , ktore tonie ....., bo wie ze na swiecie normalni i inteligentni ludzie odchodza od picia tej obrzydliwej trucizny....( jutro podam wiecej)
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź