SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a mleko ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja osobiście nie piję dużo mleka, ale czasem jak się przysiądę to np. literek + czekolada idą od ręki
Czasami jak mam pod ręką akurat batony proteinowe to tez z mlekiem dobrze wchodzą

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Jak siedziałem jeszcze w akademiku to wypijałem 2 litry mleka dziennie - była to wtedy podstawa mojej diety. Teraz siedząc w domu wypijam 1 litr dziennie. Nigdy nie miałem problemu z laktozą (nie biegam do klopa jak zwierz). A przykład picia mleka biorę od mojego dziadka, który żył 100 lat i całe życie pił mleko.
Bim napisał, że to karma dla cielaków, a czym różni się kulturysta od cielaka? Niczym, jedno i drugie pochłania niesamowite ilości żarcia żeby urosnąć. W końcu zawodnicy nie robią nic oprócz jedzenia, odpoczywania i treningu - z wyjątkiem tego treningu to zachowują się jak tuczniki

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.
1

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Różni się jednym, tym, że cielak nie bierze koksów


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
ale je pasze:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Nafaszerowana pewnie jeszcze gorszymi swinstwami niz koksy:)


Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Dobra dzienki a sprawa mleka w proszku (odtluszczonego) mozna je dostac w PLUSie kosztuje okolo 2.6zl za 250 gram. Czytalem ze w 100g jest 34,5g bialka i 51g weglowodanow. Chcialbym wiedziec czy jest to dobre zrodlo bialka znajomy pil to w nastepujacy sposob: 175g rozrabial w 0,7l wody I wpilal taka "miksture" 2 razy dziennie. Czy jest to dobry sposob i jaki rodzaj weglowodanow jest w takim bialku???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
nie jest do dobry pomysł ponieważ te mleko zawiera duuuzo laktozy czyli cukrów ktore jedyne co to odłoża sie w sadelko napewno w miesnie od tego nie urosniesz:)
lepiej kupic odzywke bialkowa albo gainera i nie bawic sie we wlasne pomysly bo jakby cos bylo dobre i tanie to nikt by nie kupował odzywek firmowych:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Dzienki bardzo sog ( i innych ) dla ciebie tak wlasnie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Trochę stary post , dopiero zauważyłem . Czytając Wasze opinie na temat mleka hmmm... no ja lubie mleko ... Mam nadzieje , że ktoś mi odpisze. Pierwszy dzień jestem tutaj, ćwiczę też od niedawna . Teraz pytanie odnośnie mleka , a 0% tłuszczu bez laktozy??? :D widzę stare naprawde te posty , haha może wtedy nie było takiego mleka :D> ?


Zmieniony przez - vlepa w dniu 2017-06-09 23:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
A ja jak piłem mleczko 2% to kibelek zaliczałem za każdym razem 5 minut po jedzeniu a jak jeszcze jakieś płatki z błonnikiem to nie zdążyłem dojeść a już leciałem.. :D
Teraz stosuję mleko 1,5% bez laktozy i problemu nie ma, spożywam go średnio 300-500ml dziennie a w porannym szejku proteinowo-weglowodanowym (Mleko+Banan+Truskawki+platki owsiane+odzywka bialkowa) dorzucam 5g kreatyny.
Z tego co mi wiadomo wchłanialność kreatyny przy obecności węglowodanów i białka jest większa z 2 strony mleko teoretycznie spowalnia wchłanianie się kreatyny ale go nie blokuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zostalem oszukany???

Następny temat

do Don Lucka,Kaina,Grasika i innych....

WHEY premium