SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a antykoncepcja hormonalna.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 741
Chcę zacząć stosować kreatyne i czy mogę wraz z nia stosować tabletki antykoncepcyjne? Nic nie koliduje ku temu czy moze jednak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
raczej nie powinno byc problemów to z doswiadczenai wielu fitnessek ktore suplementuja kreatyna i biora tabletyki anty, ale suplementy diety nie maja żadnych badan naukowych dotyczących interakcji z lekami, więc nikt tego ci nie zagwarantuje ze cos takiego moze nastąpić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 741
Ja zamierzam przyjmować kreatynę z Olimpa, vita min sports takze z Olimpa a z czasem dolaczyc amino. Jak uwazasz, taki zestaw nie bedzie kolidowal z anty tabletkami? Wydaje mi sie, ze chyba moge czuc sie bezpieczna gdyz tabletki ktore stosuje zawieraja mala dawke hormonow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mysle ze tak,ale jak juz powiedzialam, ja ci w tym temacie gwarancji dac nie moge tak jak z innymi suplementami, nie ma badan.
Ale ponieważ kreatyna jest popularnym suplementem pomocnym w budowaniu masy mięśniowej i jest powszechnie przyjmowana przez fitnesski które również biora tabletki anaty, wszystko wskazuje na to ze nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 741
Super, dziekuje za informacje. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety na rzeźbę

Następny temat

Do boju! [dieta i tre po trójboju siłowym]

WHEY premium