SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a alkohol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2989
Witam
Znajduje sie w takiej sytuacji ze zbliża sie moja 18 wiec nie wypada nie pic alkoholu wiec co z suplementacja kreatyny jednorazowy wybryk może zepsuć efekty i pozytywne skutki które niesie zażywanie kreatyny
Dodam ze nie pijam alkoholu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16185
Śmiało, wypij sobie, nic się nie stanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Możesz nawet tydzień pociągnąć imprezę i tez będzie Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Co to za 18tka co trwa jedna noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33009 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
kamilplnk
Co to za 18tka co trwa jedna noc
się śmiej :D kolegi osiemnastka ( ja miałem 17 ) skończyła się dla mnie jeszcze zanim się zaczęła :D . Grudzień , mróz jak cholera - strzeliliśmy z kumplami kilka mocniejszych na polu w drodze do klubu i nagle po wejściu do ciepelgo klubu przepelnionego ludźmi , dymem papierosowym i głośną muzą typu UMC UMC kilkoro z nas poległo - w tym ja :) . Było cos koło 20stej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2557 Napisanych postów 5098 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78176
Na mojej 18stce w domu babci (wyjechała) było 60 ludzi

2dni balangi, miesiąc sprzątania.

Tylko nie pomyl magnezu że środkiem przeczyszczającym (jak ja w piątek po alko) bo z kibla nie umiem wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nic Ci się nie stanie, tematów na forum już było wiele na ten temat

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
przychylam sie do owp flexa
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobranie Suplementów

Następny temat

Kreatyna i Białko

WHEY premium